Neler Yeni

R5 3600 RX 7600 darboğaz olur mu?

Reav

80+ Silver
yav kardeşim kaç kere 3600 le 7600 kullandın ben daha kötü bir kartla kullandım sonra cpu kullanan oyuna bir girdim droptan oyun oynanmadı bos konusuyorsun kardeşim 3600 e 580 baglıyorlardı ne ara 7600 takılacak kadar kral bir işlemci oldu
Sonuçları atar mısın? ZTT'de rx 7600'e kadar yolu olduğunu söyledi normal şartlarda drop girmesi mümkün değil.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
Sonuçları atar mısın? ZTT'de rx 7600'e kadar yolu olduğunu söyledi normal şartlarda drop girmesi mümkün değil.
evet mümkün 3060 la yedim kardeşim bf de patladı mesela beam ng de patladı işlemci kullanımı 90 ları geçti darbogaz vardı gpu kullanımı düştü biraz mantık hadi adam 2k da oynasın az daha dusursun nereye kadar işlemci belli

• Kızgın
Reaksiyonlar: Reav

Reav

80+ Silver
evet mümkün 3060 la yedim kardeşim bf de patladı mesela beam ng de patladı işlemci kullanımı 90 ları geçti darbogaz vardı gpu kullanımı düştü biraz mantık hadi adam 2k da oynasın az daha dusursun nereye kadar işlemci belli
3060 ile mümkün değil bu dediğiniz olay anca cyberpunkın ilk çıktığı halinde olabilir.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
3060 ile mümkün değil bu dediğiniz olay anca cyberpunkın ilk çıktığı halinde olabilir.
mümkün kardeşim cyberpunkla ne alakası var ben cyberpunkmı yazmısım bende bf ve beam ng de sorun cıkardı daha sabredemedim değiştirdim zaten işlemci yüzünden 20 30 fps kaybım vardı

Reav

80+ Silver
mümkün kardeşim cyberpunkla ne alakası var ben cyberpunkmı yazmısım bende bf ve beam ng de sorun cıkardı daha sabredemedim değiştirdim zaten işlemci yüzünden 20 30 fps kaybım vardı
Neye göre 20 30 fps kaybınız vardı bflerin optimizasyonu PUBG kadar iyi cyberpunk örnekti bunu anlamamanızda garip işlemciye göre fps zaten değişir 20 30 fpslik bir kayıp üst segment bir işlemciye göre normaldir.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
Neye göre 20 30 fps kaybınız vardı bflerin optimizasyonu PUBG kadar iyi cyberpunk örnekti bunu anlamamanızda garip işlemciye göre fps zaten değişir 20 30 fpslik bir kayıp üst segment bir işlemciye göre normaldir.
PUBG de optimizasyon varmı dedin sen az once bf de optimizasyonluk bir durum yok o atmosfer işlemci istiyor cyberpunkda da sorun cıktı cogun oyunda aynı sorunu yasadım aç bak 50 tane test var 80 lerde 90 larda cpu kullanımı hemde ortalama olarak gösteren çekirdekleri gösteren video bulamadım bulsaydım atardım görürdün darbogazı var kardeşim darbogaz kabul et sunu 3600 o kadar iyi değil artık

• Hahaha
Reaksiyonlar: Reav

Reav

80+ Silver
PUBG de optimizasyon varmı dedin sen az once bf de optimizasyonluk bir durum yok o atmosfer işlemci istiyor cyberpunkda da sorun cıktı cogun oyunda aynı sorunu yasadım aç bak 50 tane test var 80 lerde 90 larda cpu kullanımı hemde ortalama olarak gösteren çekirdekleri gösteren video bulamadım bulsaydım atardım görürdün darbogazı var kardeşim darbogaz kabul et sunu 3600 o kadar iyi değil artık
bu videoyu atar susarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dona dona mı oynanıyor kendi gözünüzle görün.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
darbogaz varmı var illaha donmasıda lazım degılki

zaten baktım ben o videolara kime neyi kanıtlıyon

Reav

80+ Silver
darbogaz varmı var illaha donmasıda lazım degılki

zaten baktım ben o videolara kime neyi kanıtlıyon
Dona dona oynanıyordu demiştiniz %5 bir kullanım düşüşü darboğaz değildir benimle kardeşimli felan konuşuyorsunuz ama ben yinede üslubumu bozmayacağım biraz daha devam ederseniz yanlış bilgilendirmeden uyarı yersiniz bana göre :D

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
Dona dona oynanıyordu demiştiniz %5 bir kullanım düşüşü darboğaz değildir benimle kardeşimli felan konuşuyorsunuz ama ben yinede üslubumu bozmayacağım biraz daha devam ederseniz yanlış bilgilendirmeden uyarı yersiniz bana göre :D
brocum bak sitesi var bunun aç bak kaç darbogazı varmıs 5 olsa bizde onun darbogazdan sayılmadıgını biliyoruz herhalde

1694869318528.png

1694869344727.png

Reav

80+ Silver

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
Bu tarz sitelerdeki bilgilerin doğru olmadığını bilmeyip benimle darboğaz tartışıyorsunuz ya helal olsun!
hala reddediyor tama kardeşim sen haklısın asla darbogaz yapmaz 3600 o kadar iyiki 5090 cıksın onu bile takarız hiç sıkıntı degıl !

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,623
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom