Neler Yeni

Çözüldü✓ r5 5600 ekran kartı önerisi 1080p /2

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ömerfaruk
r5 5600 var bende şuan yanında 1650 super var . 1080p 2 tane monitörle kulkanıyorum ileride monitörü (minimum 3-4-ay) 2k alabilirim. ama şuan ekran kartı alacağım
1- https://www.n11.com/urun/asus-amd-r...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
tavsiye ettiler ama ben almışken 16gb alsammı diye düşünüyorum dediğimde darboğaz yapar alma dendi sizce ne yapmalıyım kafam çok karıştı arada bir yayın açıyorum arkadasşlarla eğlenmelik hobi olarak yani düzenli iş olarak yapömadığım için nvidia almak istemiyorum fazla pahalı sizce ne yapmalıyım. ha birde şuan için 12k gibi bir bütçe mevcut haftaya 15k gibi olur bütçe ona göre bir öneri yaparsanız teşekkür ederim
--İŞLEMCİ DEĞİŞTİRMEYECEĞİM
--MONİTÖR TAHMİNİ 4 AY SONRA 2K ALABİLİRİM
+olarak amd ekran kartlarında olan tam adını bilmiyorum çözümnürlük yükseltme ile idare edebilirsin yüksek grafik kartı al dişyenlerde oldu almısken

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Halit Efe Kaplan
r5 5600 var bende şuan yanında 1650 super var . 1080p 2 tane monitörle kulkanıyorum ileride monitörü (minimum 3-4-ay) 2k alabilirim. ama şuan ekran kartı alacağım
1- https://www.n11.com/urun/asus-amd-r...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
tavsiye ettiler ama ben almışken 16gb alsammı diye düşünüyorum dediğimde darboğaz yapar alma dendi sizce ne yapmalıyım kafam çok karıştı arada bir yayın açıyorum arkadasşlarla eğlenmelik hobi olarak yani düzenli iş olarak yapömadığım için nvidia almak istemiyorum fazla pahalı sizce ne yapmalıyım. ha birde şuan için 12k gibi bir bütçe mevcut haftaya 15k gibi olur bütçe ona göre bir öneri yaparsanız teşekkür ederim
--İŞLEMCİ DEĞİŞTİRMEYECEĞİM
--MONİTÖR TAHMİNİ 4 AY SONRA 2K ALABİLİRİM
https://www.hepsiburada.com/msi-vga...NU7iyguU13PURr71VZhoCSYsQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds 1080pde darboğaz yapabilir ama 2k alınca sıkıntı olmaz

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ömerfaruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
1080P de biraz darboğaz yapar ama ileride 2K da kullanmak istediğinizi belirttiğiniz için ben bu ekran kartını öneririm.

XFX RX 6800 XT Speedster Swft 319 RX-68XTAQFD9 256 Bit GDDR6 16 GB Ekran Kartı - 14.999 TL
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani bu darboğazda şuankinden iyi olmayacakmı zaten pc nin durumu sadece ekran kartını tam performans kullanamayacağım değilmi
darboğaz diyince pc donucak gibime geliyo hiçbir fikrim yok konuda
PC donmaz normal kullanımda sıkıntı olmaz, sadece oyunlarda arada drop yersin.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Halit Efe Kaplan
yani bu darboğazda şuankinden iyi olmayacakmı zaten pc nin durumu sadece ekran kartını tam performans kullanamayacağım değilmi
darboğaz diyince pc donucak gibime geliyo hiçbir fikrim yok konuda
1080p de 6700-6750xt gibi performans alırsın sadece darboğaz dediğimiz şey sistemi bomaz sadece tam performansı almazsın

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ömerfaruk

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Halit Efe Kaplan

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ömerfaruk

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
arkadaşın attığı msi linki daha iyi değilmi hemde daha uygun fiyatlı
Marka-Model olarak soruyorsanız MSI daha iyi olabilir fiyat olarak da aralarında pek fark yok ancak güç olarak soruyorsanız 6800XT daha iyi. Ayrıca XFX sadece AMD ye özel ekran kartı üretiyor, kötü bir marka değildir gayet güzel karttır XFX kart.

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ömerfaruk
Marka-Model olarak soruyorsanız MSI daha iyi olabilir fiyat olarak da aralarında pek fark yok ancak güç olarak soruyorsanız 6800XT daha iyi. Ayrıca XFX sadece AMD ye özel ekran kartı üretiyor, kötü bir marka değildir gayet güzel karttır XFX kart.
hocam ışıkları bitık aldatıyo beni :D

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom