Neler Yeni

R5 5600 Palit RTX 4060 oyunlarda gecikme ve takılma

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Merhaba arkadaşlar abime benim bilgisayarımın aynısını aldık sadece m2si ve kasası farklı onun dışındaki her şey marka model aynı fakat abimin bilgisayarındaki oyunlarda takılma oluyor şuan sadece cs2 ve lol yüklü lol de çatışma esnasında veya yürürken herhangibir yerde oyun takılıyor karakter olduğu yerde yürüme animasyonu devam ediyor yanında başka karakter veya hareket eden bir şey varsa aynı şekilde animasyonu olduğu yerde tekrar edip duruyor 1-2 saniye sonra birden ışınlanıyor devam ediyor ve bu sıklıkla oluyor. CS2 de ise anlık takılmalar oluyor gene 1-2 saniye sürüyor. Abimle yan yana oynadığımızda cs2 de karakteri benim yanımda ölüyor ama abimin ekranında baktığımda o başka yere gidiyor bu da gene 2-3 saniye sürüyor bi anda ekran hafif bir takılma yaşıyor ve ölmüş oluyor.
Ping sorunumuz yok cs2 de 35 40 50 gibi denk gelen sunuculara göre stabil takılıyoruz hiç hareketlenmede olmuyor SSD, Ekran kartı, İşlemci bunları testte soktum görselleri aşağıya bırakıyorum sistemin özelliklerini de yazıyorum aynı şekilde. Sistemi alalı 4 - 5 gün oldu yeni sistem yardımcı olursanız sevinirim.

Bu sistemin aynısı bende var abimle yan yana kurduk sistemleri zaten bende hiç böyle sorunlar olmamıştı.
sistem.PNG

cpu.PNG
ssd.PNG
gpu1-min.PNG
gpu10dk-min.PNG
gpu2.PNG

Testler bu şekilde Ekran kartı benim kendi bilgisayarımda bu kadar yüksek ısı görmüyor ilk aldığımda 20dk test ettim ve 69 derecede kalmıştı hiç çıkmamıştı. Fakat abimin bilgisayarı aynı olmasına rağmen bu değerler farklı.

Takılma videosu lol
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

Son düzenleme:
Top Bottom