Neler Yeni

❌İndirim Bitti! R5 5600X - 3310₺ Amazon

Griffith

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Cem Temeltaş
Benim Fan kırık geldi 😀 amazon yurtdışı diye sadece iade alabiliriz diyorlar iade edersem bu fiyattan alamam geri.
Can sıkıcı bir durum ama ben olsam takmazdım. Stok fanlar zaten çok uyduruk oluyor. Bir de AMD'nin en dandik fanı elinizdeki. Prism falan olsa tamam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer
Can sıkıcı bir durum ama ben olsam takmazdım. Stok fanlar zaten çok uyduruk oluyor. Bir de AMD'nin en dandik fanı elinizdeki. Prism falan olsa tamam.
Ya en kötü kıyıda kösede test icin kullanırdım fan şu anda soğutma bloğuna sürttüğü için dönmüyor açıp düzeltmeyi deneyeceğim olmadi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçmiş olsun kırık gelmesi kötü olmuş, ne zaman sipariş vermiştin? benim halen çıkış şubesinde gözüküyor.
Teşekkür ederim 24 temmuzda siparisimi olusturmusum

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Cem
benimkide bugün teslim edildi.Kagıda sarıp göndermisler zurna döner gibi gelmiş islemci , kutunun alt kagıtları bıraz yıpranmıs ama saglam gorunuyor aksam evde belli olur net durum.Amazon sagolsun bi düzeltmediler almanya kargolarında.TR 6lı ampul alıyorsun 12tane kutuda geliyor 30 lira fiyat ama belki 300 lira kargo veriyorlardır ...

sercilong

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
SERCAN UZUN
Benimde kutu ezik büzük geldi ama içi sağlam görünüyor. Almanya'dan buraya işlemciyi sadece kağıt poşete koyup göndermeleri gerçekten saçmalık.

cocal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cemal
Ya en kötü kıyıda kösede test icin kullanırdım fan şu anda soğutma bloğuna sürttüğü için dönmüyor açıp düzeltmeyi deneyeceğim olmadi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim 24 temmuzda siparisimi olusturmusum
Bende İstanbul'dayım 23 Temmuz da sipariş vermiştim halen yok kargo takip bile edemiyorum :) gümrükte kalmış en son aldığım bilgiye göre.

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Benim de bugün geldi kutu sağlam ama içini açmadım, satacak mıyım kendim mi kullanıcam belli değil. Ayrıca sallayınca içinden tıkırtı falan da gelmiyor sağlamdır inşallah.

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
3310a vade farksız 3taksite aldığım işlemci 24 saat geçmeden 4000e satıldı. Konuyu açan @dr.luciano teşekkürler dostum :)

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom