Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 r5 5600x rx7700xt ve monitorlu ekipmanlı sistem 15k 🔥🔥

JuunBuun

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Taksim Delisi Cenk
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Diyarhan
Ölüsü 25k

ConquerorXIV

80+ Gold
nasıl bi reklam knk? bi firmanın bu şekilde yanlış ürün koyup sonradan iptal ettirdiğini görürsem o firmadan bir daha alısveriş yapmam
Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ama bence de alinmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Korhan Çeliker
Firmanın E-Ticaret yöneticisiyim. Aynı zamanda ürünlerin Teknik ve Dijital editörüyüm. Bütün mesajlara ve tahmin yürüterek yanıldığınız konulara ilk fırsatta tek tek cevap vereceğim konuyu takipte kalın. İyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu size bizden kaynaklı bir problem olmadığına dair :
Bu burada dursun bunu okuyun sonrasında mesajlara tek tek cevap vereceğim.
Yazılan Merhaba ile başlayan mesajın tarihi 18 Eylül 2023 saat 13:43

1696517285020.png

Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ama bence de alinmaz

Reklam dediğiniz olay bu şekilde yapılmaz , günün sonunda insanlar aldıkları sepetin maliyetine ve ödedikleri paraya bakarlar.
Neticede bu tarz aymaz hareketleri bilerek yapan firmalar itibar kaybeder ve müşterilerle tek tek uğraşmak zorunda kalırlar çünkü kendinizi iyi niyete inandırmak zorundasınız.
Bununla vakit harcamak güvensizlik vermek yerine ürünlere sponsor veya başka kredili reklamlar kullanıyoruz.

Aynen öyle , zaten 7700XT dediğiniz ekran kartı görseldeki kasa ile çok uyumsuz ve bir şekilde uysa bile çok saçma bir kurgu olur. Bunu biz koymadık bu şekilde.

Aynı satıcıda aynı fiyat hatası amazonda da olmuştu 5600x 3050 sistemdi
Amazona 6 yıldan bugüne kadar tek bir masaüstü cihaz yükledik test amaçlı o da Intel Core i3 işlemcili idi .

bunlar hep satış stratejisi reklam yapıyorlar anlamıyor musunuz cidden ?
Bunun satış stratejisi ile hiç bir alakası yok . Bu tarz şeyler tamamen vakit kaybı. Örneğin ; burada itibar yüzünden forum yapıyorum.

satıcı puanı 9.7 puan.
Geçen hafta 9.9 idi.^^ Sebepsiz cayan müşterilerimize teşekkürler ama bu da alışveriş bir parçası ve bunu memnuniyetle kabul ederek yine de mutluyuz . Binlerce hazır sistem siparişi ile tüm HB kategoride 4.yüz.

Son düzenleme:

ConquerorXIV

80+ Gold
Firmanın E-Ticaret yöneticisiyim. Aynı zamanda ürünlerin Teknik ve Dijital editörüyüm. Bütün mesajlara ve tahmin yürüterek yanıldığınız konulara ilk fırsatta tek tek cevap vereceğim konuyu takipte kalın. İyi forumlar.

Şu size bizden kaynaklı bir problem olmadığına dair :
Bu burada dursun bunu okuyun sonrasında mesajlara tek tek cevap vereceğim.
Yazılan Merhaba ile başlayan mesajın tarihi 18 Eylül 2023 saat 13:43

Alıntıyı görüntüle

Reklam dediğiniz olay bu şekilde yapılmaz , günün sonunda insanlar aldıkları sepetin maliyetine ve ödedikleri paraya bakarlar.
Neticede bu tarz aymaz hareketleri bilerek yapan firmalar itibar kaybeder ve müşterilerle tek tek uğraşmak zorunda kalırlar çünkü kendinizi iyi niyete inandırmak zorundasınız.
Bununla vakit harcamak güvensizlik vermek yerine ürünlere sponsor veya başka kredili reklamlar kullanıyoruz.

Aynen öyle , zaten 7700XT dediğiniz ekran kartı görseldeki kasa ile çok uyumsuz ve bir şekilde uysa bile çok saçma bir kurgu olur. Bunu biz koymadık bu şekilde.

Amazona 6 yıldan bugüne kadar tek bir masaüstü cihaz yükledik test amaçlı o da Intel Core i3 işlemcili idi .

Bunun satış stratejisi ile hiç bir alakası yok . Bu tarz şeyler tamamen vakit kaybı. Örneğin ; burada itibar yüzünden forum yapıyorum.

Geçen hafta 9.9 idi.^^ Sebepsiz cayan müşterilerimize teşekkürler ama bu da alışveriş bir parçası ve bunu memnuniyetle kabul ederek yine de mutluyuz . Binlerce hazır sistem siparişi ile tüm HB kategoride 4.yüz.
böyle şeyleri yapan çok satıcı varda bu ara

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Korhan Çeliker
başlığı içeriği satıcı giriyor nasıl olacak bu:)
İşte başlığı biz giriyoruz tek seferde bizim 20 ila 25.000 arası hepsi birbirinden farklı hazır sistem ürünlerimiz var. Ancak bizim girdiğimiz verinin HB aktarılması HB yetkililerinin iş tarafı. Yukarıya ekran görüntüsü bıraktım attığımız hatta ona benzer defalarca ticket attık.

böyle şeyleri yapan çok satıcı varda bu ara
İşte şöyle söyleyeyim bizim sektörümüzde bunun tutacağını düşünmüyoruz. Ayrıca şuan inanın kargo saati olmasına rağmen bunu gördüm canım sıkıldı konuya ve işimden çaldım buraya geldim.

hem hata hem şaka , ancak konu bizlik değil. Bunu göstermek adına geldim . Konudaki mesajlarımı okuyabilirsiniz.

bu fiyata satmaları imkansız fiyat hatasıdır
Aynen öyle fiyat hatası değil esasen bu ürün R5 230 ekran kartlı bir ofis kurgusunda olan modelimiz aslında HB ekibinden kaynaklı. Yukarıda ekran görüntüsü mevcut.

Hepsi toplu olarak kapatıldı ancak binlerce ürünün kapanması aynı anda senkronize olmuyor yaklaşık 20 dk sürebiliyor. AMD olanların hepsi şuan kapalı.

Teşekkürler benim başka dolandırıcım var. Değiştirdiğim zaman nefes darlaması yapıyor.
İyiymiş :)

aldıktan sonra gelen i5-3440 işlemcili turbox kasa :D
Bu da güzelmiş :) ama bahsettiğiniz marka hakkında ticari saygı ve TTK gereği bir yorum yapmaktan kaçınıyorum. İyi insanların firmasıdır diyelim. ^^

7700xt yollarlarsa?
:)

parçaları çalsalar daha pahalıya satarlar bir terslik var ya iptal olur yada başka düşük seviye bir bilgisayar yollarlar
Sorunuzun cevabı mesajlarımızda.

Yanlış fiyatlandırmadan iptal olur diğer ürünlerine baktım imkansız bu fiyata olması.
Sorunuzun cevabı yukarıdaki mesajlarımızda.

Bu fiyata o sistem hiç normal gelmedi, parçaların marka modeli dahi belirtilmemiş.
Bize de öyle ^^

Genel olarak da şöyle bir bilgi vereyim ek olarak;
Diyeceksiniz ki madem hata gördünüz neden kapatmadınız : Başta ürünlerde sadece isim hatası vardı bunu düzelttirmek için revize attırdık ürün adlarının bazıları karışmış , ancak rassal olarak karışınca bunu tespit etmek imkansız çünkü AMD özelinde listenin yarısı doğru idi ve o doğru kısım için günlük sipariş veriyordu insanlar.
Dolayısıyla bir problemle karşılaştığımızda aksiyon alır kapatırız ve konu HB kaynaklı olduğundan da HB ve müşteriye karşı içimiz rahattı.

Son düzenleme:
Top Bottom