Neler Yeni

R5 7500F RX7700XT Alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer
Bütçe
35000
Sizce Alınır mı?

Heryere sordum fakat bakıp çıkıyorlar yazı yazan çizen yok yardımcı olursanız çok iyi olur.

suanda bunu dusunuyorum depolamayı 1 tb yapıp rami 32 yapıp birde sıvı soğutucu alıp farkli bir yerden konuyu kapatmak istiyorum terchileriniz nelerdir.

ThE LoSt

80+ Silver
Sizce Alınır mı?

Heryere sordum fakat bakıp çıkıyorlar yazı yazan çizen yok yardımcı olursanız çok iyi olur.

suanda bunu dusunuyorum depolamayı 1 tb yapıp rami 32 yapıp birde sıvı soğutucu alıp farkli bir yerden konuyu kapatmak istiyorum terchileriniz nelerdir.
https://www.gaming.gen.tr/urun/3599...2gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bunuda değerlendirebilirsin 1k artış ile 4070li bir sistem mantıklı olacaktır.

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Hamza Külünkoğlu
Hocam son 2-3 aydır bu ve 7800 xt sistemi ezberledim diyebilirim gaminggen'de :). Bence en önemli değişikler kesinlikle
b650m-k uzun ömürlü bir sistem için gerekli.
PSU ufak bir farkla 750watt yapılmalı.
sıvı soğutucu çok gerekli değil, Thermarlight pearless assasin 120 yeterli oluyormuş.
En son RAM konusunda bütçe dahilinde, EXPO özelliği olan biraz daha düşük CL, yüksek MHZ bir modele geçiş düşününebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.gaming.gen.tr/urun/3599...2gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bunuda değerlendirebilirsin 1k artış ile 4070li bir sistem mantıklı olacaktır.
maalesef gram ustune cıkamam ya keske sınırsız param olsada yapsam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam son 2-3 aydır bu ve 7800 xt sistemi ezberledim diyebilirim gaminggen'de :). Bence en önemli değişikler kesinlikle
b650m-k uzun ömürlü bir sistem için gerekli.
PSU ufak bir farkla 750watt yapılmalı.
sıvı soğutucu çok gerekli değil, Thermarlight pearless assasin 120 yeterli oluyormuş.
En son RAM konusunda bütçe dahilinde, EXPO özelliği olan biraz daha düşük CL, yüksek MHZ bir modele geçiş düşününebilir.
Anakartta ne gibi şeyler değişiyor
psuda 650w tutar demişlerdi
hazır bütçe varken sıvı alayım diye düşünüyorum
ram konusunu pek anlamadım sadece şeyi sormak istiyorum 16 gb yeterli olurmu yoksa 32 mi yapmalıyım?

ve birde 7800XT Red devil ile olan bir hazır sistem varmı ben göremedim varsa atabilirmisiniz mumkunse onu alacağım
7700XT red devil varsa (amd de gosteriyor) oda olur pek sorun degil

Top Bottom