Neler Yeni

R5 7500f ve 4060 TI ikilisi iyi mi?

TrDrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Topal
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Esad Aslanyürek

Bu sistemi almayı düşünüyorum.Sadece ssd yi 1tb yapmayı düşünüyorum.Sizce sistem nasıl.Fiyat olarak iyi mi?
7500f 4060ti gayet iyi ikili ama ram en azından çift modül 16 gb (2x8) yapılmalı

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

Bu sistemi almayı düşünüyorum.Sadece ssd yi 1tb yapmayı düşünüyorum.Sizce sistem nasıl.Fiyat olarak iyi mi?
O sistem alınmaz düzgün ram özelleştirmesi yok

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs

Piyasada ki en uygun AM5 sistem. Ram özelliği kötü olsa da dert edilecek bir durumu yok ram dediğin 2 bin liralık parça (16GB'lığı) bence gayet makul bir sistem. Fakat sadece mağaza da bilmiyorsundur diye ekleyim dedim.

TrDrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Topal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Piyasada ki en uygun AM5 sistem. Ram özelliği kötü olsa da dert edilecek bir durumu yok ram dediğin 2 bin liralık parça (16GB'lığı) bence gayet makul bir sistem. Fakat sadece mağaza da bilmiyorsundur diye ekleyim dedim.
Ekran kartı msi ventus olmasını çoğu kişi tavsiye etmiyor sanırım öyle gördüm. Sorun yaşatır mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Ekran kartı msi ventus olmasını çoğu kişi tavsiye etmiyor sanırım öyle gördüm. Sorun yaşatır mi?
Evet bende biliyorum fakat tam olarak neden tavsiye etmediklerini bilmiyorum. Kendim 4060ti 16GB ventus modelini kullanıyorum ama bir sıkıntı yaşamadım. Fiyatı uygun olduğu için alınabilir yani.

Top Bottom