Neler Yeni

R5 7600X VE ÜZERİ İÇİN KULE TİPİ SOĞUTUCU ÖNERİSİ

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,570
İsim
Hacı

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Sercan GÖKALP
Ben LT720 alırım :D
Acaba indirime girer mi 🤔 şu an ki satıcılar pek hoşuma gitmedi 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 12 ve 14cm diye biliyorum yani en sağda ki üfleyen 14cm en solda ki egzozun orda ki 12cm. Yani en azından kutu özelliği onu söylüyor diye biliyorum.
Lt720 ve bunun arasındayım. Aralarında çok fark da yok ve piyasanın nerdeyse en iyisi sanırsam şu an

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,292
İsim
Kerem Çavuş

Lt720 ve bunun arasındayım. Aralarında çok fark da yok ve piyasanın nerdeyse en iyisi sanırsam şu an

amazondan alabilirsin yurtdışından geliyor satıcı direkt deepcool kargo vergi her şey dahil toplam fiyat 3539tl

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,201
İsim
Selim

lt720 biraz sesli çalısıyor ama sıva sogutma almanızı tavsıye ederim. sıvı sogutma farkı yüksek wattlarda ortaya çıkıyor ayrıca o koca takozu kasama sokmam ben :D

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,570
İsim
Hacı

3600 e vardı sinerjide sanki.
Belki girer

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,531
İsim
Batuhan
Tavsiye Ederim .

Nays İle Baya Uyguna Geliyor .

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Sercan GÖKALP

amazondan alabilirsin yurtdışından geliyor satıcı direkt deepcool kargo vergi her şey dahil toplam fiyat 3539tl
Kanka amazondan istemiyorum ya bir sıkıntı çıkınca bir dünya prosedür var yurtiçinden alıyım bir şey olursa garantiye gider

lt720 biraz sesli çalısıyor ama sıva sogutma almanızı tavsıye ederim. sıvı sogutma farkı yüksek wattlarda ortaya çıkıyor ayrıca o koca takozu kasama sokmam ben :D
Ya bide şu var kule tipi seçmemdeki en büyük etkenlerden biri arıza olayı denen bir şey yok. En fazla fan değiştirsin ama şimdi sıvı alınca olası bir arızada 20 gün servis süresi, kargoda paramparça olacak mı stresi falan var ama kule tipinde en fazla fan bozulur. Ondan dolayı karar vermekte zorlanıyorum

Tavsiye Ederim .

Nays İle Baya Uyguna Geliyor .
Teşekkür ederim kardeşim

3600 e vardı sinerjide sanki.
Belki girer
Tamamdır bakacağım ama girerse sen de bir göz kırp 😂 bide dediğim gibi karar vermemi zorlaştıran en büyük etken arıza olayı çünkü sıvı bir arıza yaparsa komple sökü yollamam lazım ve PC Yi kullanamayacağım bidaha geri gelince macun sür falan filan biliyorsun zaten. Şu an kafamda bu iki fikir kıyasıya mücadele veriyor 😂

Son düzenleme:

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Recep Can Boyacı
Hava soğutmalar kaba be kardeşim sıvı al geç.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Sercan GÖKALP
Hava soğutmalar kaba be kardeşim sıvı al geç.
Kanka kabalığı önemli değil ya ben tek sefer toplayıp uzun süre bidaha uğraşmak istemiyorum çok sıkıntılar yaşadım bunaldım artık 😂 o yüzden sırf daha az zahmetli diye kule alabilirim. Hazır sistem aldım ekran kartı sorunlu çıktı ondan dolayı nerdeyse 3 aydır PC yatıyor bedavadan parasını ödüyorum şimdi sıvıda bir sorın çıksa bidaha garanti süresi beklemek var o çok canımı sıkıyor

Hocam 12 ve 14cm diye biliyorum yani en sağda ki üfleyen 14cm en solda ki egzozun orda ki 12cm. Yani en azından kutu özelliği onu söylüyor diye biliyorum.
Bide en arkaya 1 tane daha ekleyebiliyorsun

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,570
İsim
Hacı
Kanka amazondan istemiyorum ya bir sıkıntı çıkınca bir dünya prosedür var yurtiçinden alıyım bir şey olursa garantiye gider

Ya bide şu var kule tipi seçmemdeki en büyük etkenlerden biri arıza olayı denen bir şey yok. En fazla fan değiştirsin ama şimdi sıvı alınca olası bir arızada 20 gün servis süresi, kargoda paramparça olacak mı stresi falan var ama kule tipinde en fazla fan bozulur. Ondan dolayı karar vermekte zorlanıyorum

Teşekkür ederim kardeşim

Tamamdır bakacağım ama girerse sen de bir göz kırp 😂 bide dediğim gibi karar vermemi zorlaştıran en büyük etken arıza olayı çünkü sıvı bir arıza yaparsa komple sökü yollamam lazım ve PC Yi kullanamayacağım bidaha geri gelince macun sür falan filan biliyorsun zaten. Şu an kafamda bu iki fikir kıyasıya mücadele veriyor 😂
Kaliteli sıvı soğutma aldıktan sonra bi 5-6 sene kafan rahat olur.

Kule tipinin arıza ihtimalini çok daha düşük ama o paraları vermek saçma Bence.
Assassin 120 üzerini vermeye gerek yok. Fiyat 2 misli ve Assassinden sadece 2-3 derece kadar serin o da yer yer ve Assassin fan sesi daha az.

Kendime alacak olsam bütçem yetiyorsa LT720 - Arctic 360MM alırım.
Geçen 3800 e düştü RGB fanlı Arctic 360.

Yetmiyorsa Assassin 120.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Sercan GÖKALP
Kaliteli sıvı soğutma aldıktan sonra bi 5-6 sene kafan rahat olur.

Kule tipinin arıza ihtimalini çok daha düşük ama o paraları vermek saçma Bence.
Assassin 120 üzerini vermeye gerek yok. Fiyat 2 misli ve Assassinden sadece 2-3 derece kadar serin o da yer yer ve Assassin fan sesi daha az.

Kendime alacak olsam bütçem yetiyorsa LT720 - Arctic 360MM alırım.
Geçen 3800 e düştü RGB fanlı Arctic 360.

Yetmiyorsa Assassin 120.
He bak Arctic te var. Onun modeli neydi tam olarak?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
912,165
Üyeler
141,545
Son üye
barış44
Top Bottom