Neler Yeni

r7 7800x3d için sıvı soğutucu

xenoNnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Karayiğit

Arctic Liquid Freezer III 280mm , ryzen7 7800x3d için yeterli olur mu? İndirime girmişken alayım dedim.Oturdugum yer cok sıcak bir şehir bu arada.Yani bu koşulları da göz önünde bulunduralım.Kaliteli bir 280 yeter diyorlardı ayrıca.Sıcaklıkla ilgili performans düşüklüğü vb. sorunları yaşamak istemiyorum.​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Valorant oynayacagım
hikaye oyunu (thelastofus vs.) oynamayacagım
kayıt alıp yayın açacağım.

Son düzenleme:

ThE LoSt

80+ Gold

Arctic Liquid Freezer III 280mm , ryzen7 7800x3d için yeterli olur mu? İndirime girmişken alayım dedim.Oturdugum yer cok sıcak bir şehir bu arada.Yani bu koşulları da göz önünde bulunduralım.Kaliteli bir 280 yeter diyorlardı ayrıca.Sıcaklıkla ilgili performans düşüklüğü vb. sorunları yaşamak istemiyorum.​

Valorant oynayacagım
Bahsettiğin soğutucu çoğu 360mm soğutucudan daha başarılıdır kaldı ki 7800x3d gibi bir işlemciyi rahatlıkla soğutur.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil

Valorant oynayacagım
Bende Arctic Lquid Freezer III 240mm aldım hocam aynı işlemciyi soğutucam nasipse senin ki hiç sorun olmaz :D

xenoNnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Karayiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende Arctic Lquid Freezer III 240mm aldım hocam aynı işlemciyi soğutucam nasipse senin ki hiç sorun olmaz :D
eyvallah hocam :) hayırlı olsun bu arada size de

Bahsettiğin soğutucu çoğu 360mm soğutucudan daha başarılıdır kaldı ki 7800x3d gibi bir işlemciyi rahatlıkla soğutur.
cok sağolun hocam

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre
Top Bottom