Neler Yeni

radeon 5600xt ekran kartı sürekli çökme hiç bir oyun açmama sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hasan Uğur
selamlar amd radeon 5600xt ekran kartına sahibim . Birkaç ay önce bilgisayarıma virüs girmişti indirdiğim dosyalar kaynaklı (kaynak izleyicisi veya görev yön. açmayınca işlemciyi %100 kullanan bir virüs)
ben bir kaç ay o virüsü malwarebytes gibi programlarla temizleyip bilgisayarı bi kaç ay o şekilde sade tarayıcı işlemleri yaparak kullanmaya devam ettim oyunlara vs girdiğimde girmeden direkt aşşağıdaki sürücü hatasını verip oyundan atıyordu bazen youtube da vs bile ekran kartı sürücüsü çöküyordu . Fakat geçtiğimiz gün bilgisayarımı formatladım win 11 de tekrar tüm kurulumları yaptım BİOS EKRAN KARTI İŞLEMCİ DRİVER vs hepsi güncel fakat yine aynı sıkıntıyla karşı karşıya kaldım hatta dün win 10 a tekrar döndüm fakat yine herhangi bi oyuna girdiğimde daha başlangıç ekranında oyundan atıyor mönitör gidiyor ve bu ekran kartı hatasını alıyorum lütfen yardım edin --VE HATTA AMD DRİVERİNDAN EKRAN KAYDI ALMAYA BASTIĞIM ANDA BİLE DRİVER ÇÖKÜYOR --
Her türlü sorunuzu cevaplarım eskiden sıkıntısız cs valo oynardım şimdi malesef böyl bi problem yaşıyorum
DDU ile sildim sürücüyü geri yükledim adranalin yerine pro versiyon denedim fakat olmuyo kartı kırma noktasına geldim yardım edecek var mı . SÜRÜCÜ ÇÖKTÜKTEN SONRA AŞŞAĞIDAKİ GİBİ OLUYOR REST ATINCA DÜZELİYO
Screenshot_1.png

Screenshot_6.png
Screenshot_4.png
Screenshot_7.png

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    9.7 KB · Hit: 17

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,218
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kart arızalanmış gibi geldi bana

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,218
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
çözümü benim yapabileceğim bi şey mi peki programla vs
Hiç sanmıyorum. Eğer bu 12/14 gbps vram güncelleme olayını biliyorsan ve yaptıysan bir şekilde 14 yaptıysan tekrar 12 yapıp deneyeiblirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hasan Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç sanmıyorum. Eğer bu 12/14 gbps vram güncelleme olayını biliyorsan ve yaptıysan bir şekilde 14 yaptıysan tekrar 12 yapıp deneyeiblirsin.
hiç böyle bişey bilmiyorum fakat yanlışlıkla yapma ihtimalim varsa olmuş olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu 14/12 yi nerden görüntülüyebilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,776
Üyeler
156,385
Son üye
Potentia
Top Bottom