Neler Yeni

Yardım Radeon RX570 Ekran kartı ve AMD ryzen 5 1600 işlemci. %100 GPU kullanımı

Mully

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Kara
Oyunlarda daha sık olsa da internette gezinirken bile ekran kartı kullanımı normal oranlardan %100'e zıplıyor ve bir anda 0'a iniyor. Bu ortalama 5-10 dk boyunca devam ediyor. FPS dropları ve seslerin bozulması yaşanıyor. Driverlarımı da güncelledim fakat hiçbir şey değişmedi. Sonra coin madenciliği olabilir diye düşünüp virüs temizlemesi de yaptım sonuç aynı. Son çare format attım fakat sorun hala devam ediyor. Ekran kartım mı patladı yoksa çözümü olan bir sorun mu ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
İbrahim Öztürk
Oyunlarda daha sık olsa da internette gezinirken bile ekran kartı kullanımı normal oranlardan %100'e zıplıyor ve bir anda 0'a iniyor. Bu ortalama 5-10 dk boyunca devam ediyor. FPS dropları ve seslerin bozulması yaşanıyor. Driverlarımı da güncelledim fakat hiçbir şey değişmedi. Sonra coin madenciliği olabilir diye düşünüp virüs temizlemesi de yaptım sonuç aynı. Son çare format attım fakat sorun hala devam ediyor. Ekran kartım mı patladı yoksa çözümü olan bir sorun mu ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Zamanında bende de aynı olay olmuştu. Format atınca düzeldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
İbrahim Öztürk
Hayır oc yok. Uv çözebilir mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesajda yazdığım gibi maalesef ben format attığımda düzelmedi.
Ben overclock yaptım. Kartın stabilitesi bozuldu. Format attım. İyi geldi zamanında. Bu olay 4 yıl önce oldu :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,102
Üyeler
147,064
Son üye
ByteNinja
Top Bottom