Neler Yeni

Ram yetmiyor yardım eder misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cebrailzoro
Arkadaşlar bende DDR2 anakart var ve maksimum 4gb ram destekliyor zaten 4gb ram var ama oyunlarda sürekli olarak darbuaz yaşıyorum Ram den kaynaklı ne yapabilirim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,477
İsim
Emre Zengin
Arkadaşlar bende DDR2 anakart var ve maksimum 4gb ram destekliyor zaten 4gb ram var ama oyunlarda sürekli olarak darbuaz yaşıyorum Ram den kaynaklı ne yapabilirim
İşlemcin ve ekran kartın nedir hocam? Bu sistemde artık adam akıllı bir şey yapılmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cebrailzoro
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemcin ve ekran kartın nedir hocam? Bu sistemde artık adam akıllı bir şey yapılmaz.
İşlemci Intel E7500 ekran kartı gt 9800 ayrıca artık değil valo 120fps ;CS 2 80fps; Minecraft 150-200 FPS veriyor

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
İşlemci Intel E7500 ekran kartı gt 9800 ayrıca artık değil valo 120fps ;CS 2 80fps; Minecraft 150-200 FPS veriyor
windows kaç kulanıyosunuz hocam -? ayrıca hdd mi var ssd mi onuda söyleyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cebrailzoro

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Birde bir şey soracağım ekran kartıve kasa hariç bir sistem parçalar önere bilirmisiniz ddr4
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ssd Windows 10
ssd ise boşverin diceğim yöntemi razer cortex indirin arka planda bişi açıksa baya ram booster yapıyor googleden bakın fps boost ayarlarına

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cebrailzoro
windows kaç kulanıyosunuz hocam -? ayrıca hdd mi var ssd mi onuda söyleyin
Hocam Windows 1
ssd ise boşverin diceğim yöntemi razer cortex indirin arka planda bişi açıksa baya ram booster yapıyor googleden bakın fps boost ayarlarına
Genelde sağol

Bide hocam bir şey soracam DDR3 anakart ve ram önere bilirmisin fiyat performans

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Hocam Windows 1

Genelde sağol

Bide hocam bir şey soracam DDR3 anakart ve ram önere bilirmisin fiyat performans
bütçeniz nedir ayrıca dediğim razer cortex çalışır maks ne kadar olur bütçe

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Bütçenin fazla önemi yok ama piyasada ki en düşük fiyat parçalar olursa iyi olur
bütçe biraz önemli bişi hocam size önermem açısından maksimum ne kadar olur onu söyleyin bide sizin sisteminizi satmışsınız gibi hesaplicam siz söyleyin yeter bide psunuz kaç watt

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cebrailzoro
O bilgisayar artık masraf yapmaya değmez. DDR3 bile değmez. En kötü ikinci el DDR4 APU bişeyler bak. Ryzen 2200G, 2400G işlemcili kasalar.
Reis haklısın biliyom sadece sordum zaten param var bayadır almayı düşünüyorum bide AMD 5 5600x nasıl

R
bütçe biraz önemli bişi hocam size önermem açısından maksimum ne kadar olur onu söyleyin bide sizin sisteminizi satmışsınız gibi hesaplicam siz söyleyin yeter bide psunuz kaç watttama ozaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
945,326
Üyeler
148,785
Son üye
Furkihvgch
Top Bottom