Neler Yeni

Ramazan Bereket Paketi 280 TL ye 404 TL lik ürün

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

şahin doğan

80+ Platinum
arkadaş kötü bişey dememiş neden kzıyorsunuz bu kadar anlamaıyorum onca alkolsüz satış yapan marketlerimiz varken ndeden buralar.olurya ekmek parası barlar da satabilir.şimdi ben gidip uyguna satıyor diye bardan ramazan paketi alsam uygun olurmu
Konuyla alakasız. Kimse sizin din konunuzu indirim konusunda görmek istemiyor. Okeyyyy.

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
Düzgün bir şekilde açıkladım.Müslüman değilse seni ilgilendirmez brom.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kim oluyorsunda yazık diyorsun?Nezih bir şekilde açıkladım.Din konuları burada konuşulcak yeri değil.Saçma sapan ithamlarda bulunmayın.
Türkiye Cumhuriyeti topraklarında Ramazan kültürü sadece senin değil öteki dini azınlıkların da kültürü haline gelmiş durumda. Yani o ramazan paketini sen almak istemiyorsan alma ama bu konuda yorum da yapma çünkü hakkın yok.

uzattığım için kusura bakmayın.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dini konularla sataşmayı ne seviyorsunuz, bütün derdimiz tasamız bitti hepimiz sütten çıkmış ak kaşığız vede dünyamız çok adaletli çok mükemmel bi alkol satılan yerden alışverişin günahı kalmıştı.

Millet en uygun fiyata nasıl alırım derdinde kendinize gelin. Her konuda siyaset din vs. sokmaya çalışmayın. Senin işine yarayan ilgilendiren bir konu değil ise çık konudan.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
Türkiye Cumhuriyeti topraklarında Ramazan kültürü sadece senin değil öteki dini azınlıkların da kültürü haline gelmiş durumda. Yani o ramazan paketini sen almak istemiyorsan alma ama bu konuda yorum da yapma çünkü hakkın yok.

uzattığım için kusura bakmayın.
1709392143212.png

Saçma sapan konuşmaya devam ediyorsun. @B1L0 Şu konuyu kitlersen sevinirim bomboş yorumlar saçma sapan fikirler var.

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
Alıntıyı görüntüle
Saçma sapan konuşmaya devam ediyorsun. @B1L0 Şu konuyu kitlersen sevinirim bomboş yorumlar saçma sapan fikirler var.
Anadolu halkları arasında bir kültür, dayanısma sembolü haline gelmiş bir şey bana burada çok bilmişlik taslama.

Çeşitli dayatmalar ile insanları ayrıştırmanız yetmezmiş gibi insanların nereden ne alacağına da karışın.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
Anadolu halkları arasında bir kültür, dayanısma sembolü haline gelmiş bir şey bana burada çok bilmişlik taslama.

Çeşitli dayatmalar ile insanları ayrıştırmanız yetmezmiş gibi insanların nereden ne alacağına da karışın.
Güzel kardeşim benim,ben sadece açıkladım ALIN veya ALMAYIN tabiri gibi bir şey kullandım mı acaba?Rica ediyorum dikkatli okumanı tavsiye ediyorum gereksiz saçma sapan münasebetsiz bir konu olmaya başladı.İsteyen istedği yerden satın almakta özgürdür.Ben sadece ufak bir bilgilendirme yaptım.

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
Güzel kardeşim benim,ben sadece açıkladım ALIN veya ALMAYIN tabiri gibi bir şey kullandım mı acaba?Rica ediyorum dikkatli okumanı tavsiye ediyorum gereksiz saçma sapan münasebetsiz bir konu olmaya başladı.İsteyen istedği yerden satın almakta özgürdür.Ben sadece ufak bir bilgilendirme yaptım.
ben fikrimi kendime saklıyorsam sende bilgilendirmeni kendine sakla.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,486
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Alkol satılan yerden almanızı veya alış veriş yapmanızı pek tavsiye etmiyorum birde utanmadan ramazan adı altında paket satışı yapıyorlar
Şok sigara satıyo bida görmüyim seni orda

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
kadir akyel
Şok sigara satıyo bida görmüyim seni orda
Şimdi cahil varlık: alkol içmek içene götürmek satmak satılan yerde çalışmak pazarlamak vb... şeyler harama girer sigara içilmesi uygun değildir ama sigara haram değildir. Ben burda alkol satan bir firmanın ramazan adı altında benim dinime munasır bir Ayın adını pazarlama taktiği ile mal satmasını uygun bulmadığımı dile getirdim keza İsrail yahudilere ait marka olmasına rağmen reklamlarında ramazan ayına gelindiğinde nedense reklam malzemesi haline getiriyor bu cidden sinir bozucu AMA SORUN ŞURDA SENİN BU OLAYI KARIN AĞRISINA ÇEVİRMEN CİDDEN GARİP ? Zoruna gitmesi ayrı hoşuma gidiyor.

Keza cocacola....

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Gokhan kılıc
sıcak fırsatlar bölümünde bu tartışmalar gereksiz beğenmiyorsan alma kardeşim

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
günaha girion nolcak.günahın olduğu yerde hayrın ne işi va r diyor arkadaş nesini anlamadın
İnsanların günah işlemesi ve fetva vermek sana düşmez, değersiz düşüncelerin ile forumu kirletme.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,236
Üyeler
141,420
Son üye
paolpogbg
Top Bottom