Neler Yeni

Ramazan Bereket Paketi 280 TL ye 404 TL lik ürün

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Tugra
1709386539638.png

Akakce üzerinden hesapladım bulunmayan ürünlerin aynı gramajdan farklı muadilerini koydum

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
kadir akyel
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Alkol satılan yerden almanızı veya alış veriş yapmanızı pek tavsiye etmiyorum birde utanmadan ramazan adı altında paket satışı yapıyorlar

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
günaha girion nolcak.günahın olduğu yerde hayrın ne işi va r diyor arkadaş nesini anlamadın
Birader, adam sana alkol ile ramazan paketini alakasını sormuş. Saçmalamaktan başka bir halt bildiğiniz yok, siyasal islam :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Birader, adam sana alkol ile ramazan paketini alakasını sormuş. Saçmalamaktan başka bir halt bildiğiniz yok, siyasal islam :D
günaha girion nolcak.günahın olduğu yerde hayrın ne işi va r diyor arkadaş nesini anlamadın

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
Açıkça belirtmemiş.Alkol satılan yerden bir şey almak onu desteklemek niteliğinde olduğu için günah oluyor.
Bir markette satılan alkol ile aynı markette satılan indirimli ramazan paketinin arasında nasıl bir bağ kurabildiniz anlamıyorum. Çoğu alışveriş yaptığınız şirketlerin çatısı altında bir çok alkol ürünü satan marka bulunuyor, Yazık size.

şahin doğan

80+ Platinum
Açıkça belirtmemiş.Alkol satılan yerden bir şey almak onu desteklemek niteliğinde olduğu için günah oluyor.
Alkol satılan yerin adını yaydığın için reklam yapıp destek verdin. günaha girdin. Tüh.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
Alkol satılan yerin adını yaydığın için reklam yapıp destek verdin. günaha girdin bro. Tüh.
Düzgün bir şekilde açıkladım.Müslüman değilse seni ilgilendirmez brom.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir markette satılan alkol ile aynı markette satılan indirimli ramazan paketinin arasında nasıl bir bağ kurabildiniz anlamıyorum. Çoğu alışveriş yaptığınız şirketlerin çatısı altında bir çok alkol ürünü satan marka bulunuyor, Yazık size.
Kim oluyorsunda yazık diyorsun?Nezih bir şekilde açıkladım.Din konuları burada konuşulcak yeri değil.Saçma sapan ithamlarda bulunmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
arkadaş kötü bişey dememiş neden kzıyorsunuz bu kadar anlamaıyorum onca alkolsüz satış yapan marketlerimiz varken ndeden buralar.olurya ekmek parası barlar da satabilir.şimdi ben gidip uyguna satıyor diye bardan ramazan paketi alsam uygun olurmu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,182
Üyeler
141,408
Son üye
BarbutaMahmut
Top Bottom