Neler Yeni

Ramlerim surekli bozuluyor ve bitmeyen mavi ekran hataları

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Castielsv2
Yaklaşık 1 yıl önce dadg2 sistemini itopyadan hazır bi sekilde aldım aldıktan 1 hafta sonra bilgisayar mavi ekran hataları vermeye başladı farklı farklı hatalar aliyodum ve sorunu arastirmsya basladim ramlereden kaynakli olabilecegini bi kac yerde okudum ve test ettim gercektende oyle cikti 1 ram bozulmustu sonrasinda servise gonderdim ve ram degisti gelsigi gun mavi ekran hatalari devam ediyodu tekrar test ettigimde diger ramde bozuk gosteriyodu yaklasik 4 kere ramler degsiti ve sureç hep ayniydi en son geldiginde sorun azalmisti daha az mavi ekran hatalri aliyor idare ediyodum ve gecen gunlerde tekrar bilgisayarda ayni sorunlar basladi tekrsr test ettigimde yeniden bir ramin bozuk oldugunu gosteriyodu kullandigim bilgisayar akım korumalı uzatmaya bağlı odayı havalandiriyorum hic bir etken yok bozulmasi icin ancak bozuluyor servistende bi yanit alamadim nedenini sordugumds hic net bi cvp vermediler ve hep rami degsitirip geri verdiler her seferinde ayni marka ve ayni modeli verdiler sorun neyden kaynakli olabilir sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed
Instagram
sadolationn
Dediğin gibi akımdan kaynaklı olabilir. Anakart vs değişmesini temin edemezmisin?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Biostan anakartın ramlere verdiği voltaja bakabilir misin dostum ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Castielsv2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabah ilk iş bakacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ancak biosla alakalı oldugunu sanmiyorum

Dediğin gibi akımdan kaynaklı olabilir. Anakart vs değişmesini temin edemezmisin?

Her servise gittiginde herseye bakilmasini soylemistik hani neden biylr oluyo diye anakartla ilgili birsey soylemediler

masquerade

80+ Bronze
Sabah ilk iş bakacağım

Ancak biosla alakalı oldugunu sanmiyorum

Her servise gittiginde herseye bakilmasini soylemistik hani neden biylr oluyo diye anakartla ilgili birsey soylemediler
Dostum ram slotlarında bir sorun olabilir Yasin Çeliğin dediği gibi verdiği voltajdan kaynaklı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Castielsv2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ortalama ne kadar voltaj vermesi lazım neye göre kıyaslayayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,793