Neler Yeni

Rampage Drop Plus CSGO

OUTRA

80+
abi bu program benım kulaklıgımı algılamıyor anlamadım cıdden cok moralım bozuldu hıcbısey olmuyo
guncel programı yuklemıstım sılmeye calısıyorum denetım masasından sılınmıyo cıldırıcam yanı asırı keyfım kactı lanet gelsın ya lutfen yardım edın kafayı sıyırıcam

Son düzenleme:

Ozawing

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan Turhan

OUTRA

80+
Bu programın yeni versiyonu mevcuttu onunla denemeni tavsiye ederim.

15/02/2021 tarihinde yayınlanan programı yükleyip bir deneyebilirsin. 7.1i kesinlikle kapatmalısın daha önce kullandığım bir kulaklık böyle bir sorun yaşamadım.
o programı yukledım ılk basta hıc bırseye dokunmadan oyuna gırdım stereo speakera aldım oyuna gırdım ama cıdden ayırt edemıyorum. az oncekı abının kullandıgı drıverı kullanmaya calsııyorum ama kulaktıgı tanımıuo. ılk ındırdıgım drıverı sılersem tanır dıye gordum baska bır konuda ama sılınmıyo vırus gıbı yapıstı kaldı. ne yapsam olmuyo yemın ederım sıkıldım

Ozawing

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan Turhan
Başka bir bilgisayarda deneme şansın varsa o şekilde deneyebilirsin. Aktif olarak arkadaşım kullanıyor ona sorduğumda böyle bir sorun olmadığını ve gayet rahat bir şekilde ses kasıldığını söyledi.

OUTRA

80+
Başka bir bilgisayarda deneme şansın varsa o şekilde deneyebilirsin. Aktif olarak arkadaşım kullanıyor ona sorduğumda böyle bir sorun olmadığını ve gayet rahat bir şekilde ses kasıldığını söyledi.
baska bır bılgısayarda ses kasabılırsem kendı bılgısayarıma ne yapmam gerekıcek

Ozawing

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan Turhan
Format atarsın bilgisayara programda kulaklığı görmemesi yazılımsal bir problem olabilir.

Top Bottom