Neler Yeni

Rampage drop plus ses sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Özgür Kurtboğan
Rampage drop plus aldım. Sağ kulağın sola göre daha az ses verdiğini fark ettim, basslı bi müzik açtım denemek için, Sol kulak titreşim verirken sağ kulak titreşim vermiyor acaba bu sorunu yaşayan başka birisi var mı ?

merto35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mert Şeker
Rampage drop plus aldım. Sağ kulağın sola göre daha az ses verdiğini fark ettim, basslı bi müzik açtım denemek için, Sol kulak titreşim verirken sağ kulak titreşim vermiyor acaba bu sorunu yaşayan başka birisi var mı ?
merhaba bende kullanıyorum yardımcı olmak isterim driverındaki virtual 7.1 açıkken mi bu sorunu yaşıyorsun ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Özgür Kurtboğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhaba bende kullanıyorum yardımcı olmak isterim driverındaki virtual 7.1 açıkken mi bu sorunu yaşıyorsun ?
İki türlü de yaşıyorum fakat Virtuel 7.1 açıkken daha anlaşılır oluyor

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
Bende snopy rampage sn rw1 var ellimde olan kulaklık kablonun üzerindeki ses seviyesini değiştirmek için olan tuşu maximum değil de maximum'un bir tık altı ve ses seviyesi düşüyor tabikide ama o kadar rahatsız edici değil ve sesler iki taraftan da geliyor. Rampage'in bu tür bir sorunu var galiba çoğu kulaklıklarda. Deneyin derim.

merto35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mert Şeker
İki türlü de yaşıyorum fakat Virtuel 7.1 açıkken daha anlaşılır oluyor
iki türlü olmuyor bende virtual 7.1 açıkken oluyor onun çözümü ise var rs yazan kutucugu hafıf ama hafıf bı tık yukarı kaydır düzelir driver a güncelleme atmaları lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hakan Yurdakul
Ben de kullanıyorum hiç bir şekilde bir fark yaşamadım. Windows ayarlardan olabilir mi belki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Özgür Kurtboğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de kullanıyorum hiç bir şekilde bir fark yaşamadım. Windows ayarlardan olabilir mi belki?
Yüksek basslı birşeyi
son ses dinlediğimde bas sadeec soldan vuruyor gibi geldi

Top Bottom