Neler Yeni

Rampage Rapido Plus Semi Mechanica Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
Bütçe
300
Herkese selam. Hem oyun hem de iş (Photoshop, After Effects, Blender; Illustrator vs.) için kullanabileceğim fiyat/performans bir klavye arıyorum.

Bu klavyeyi almayı düşünüyorum, Rampage RAPIDO PLUS Semi Mechanical Sese Duyarlı Rainbow Işıklı Makrolu Gaming Klavye

Bu da ürünün linki, Rampage RAPIDO PLUS Semi Mechanical - 250 TL

Bütçem: En fazla 300 TL. Onun da değmesi gerekiyor. Normalde Logıtech Mk295 Kablosuz Set - 250 TL almayı düşünüyordum ama kablosuz olduğu için vazgeçtim oyunlardaki performans yüzünden.

Beklentilerim: - ÇOK SES YAPMAMALI
- Sayı tuş takımı olmalı.
- Kısayol multimedya tuşları olmalı.
- Türkçe karakter destekli olmalı.
- "Enter" tuşu büyük olmalı.

Rampage bu beklentilerimi karşıladığı için dikkatimi çekti. Fiyatı da uygun geldi açıkçası. Klavye white switch mi bilmiyorum ama sessiz olduğu söyleniyor.

Bunun haricinde önerebileceğiniz bir klavye var mı? Mekanik, membran veya başka bir tür klavye olabilir. Beklentilerimi karşılasın yeterli.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Herkese selam. Hem oyun hem de iş (Photoshop, After Effects, Blender; Illustrator vs.) için kullanabileceğim fiyat/performans bir klavye arıyorum.

Bu klavyeyi almayı düşünüyorum, Rampage RAPIDO PLUS Semi Mechanical Sese Duyarlı Rainbow Işıklı Makrolu Gaming Klavye

Bu da ürünün linki, Rampage RAPIDO PLUS Semi Mechanical - 250 TL

Bütçem: En fazla 300 TL. Onun da değmesi gerekiyor. Normalde Logıtech Mk295 Kablosuz Set - 250 TL almayı düşünüyordum ama kablosuz olduğu için vazgeçtim oyunlardaki performans yüzünden.

Beklentilerim: - ÇOK SES YAPMAMALI
- Sayı tuş takımı olmalı.
- Kısayol multimedya tuşları olmalı.
- Türkçe karakter destekli olmalı.
- "Enter" tuşu büyük olmalı.

Rampage bu beklentilerimi karşıladığı için dikkatimi çekti. Fiyatı da uygun geldi açıkçası. Klavye white switch mi bilmiyorum ama sessiz olduğu söyleniyor.

Bunun haricinde önerebileceğiniz bir klavye var mı? Mekanik, membran veya başka bir tür klavye olabilir. Beklentilerimi karşılasın yeterli.
Bütçen 300 TL ise başka öneri yapabilirim

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Evet, en fazla 300.
O zaman bunlara bakabilirsin:

Az daha bütçe arttırıp bunu da alabilirsin favorim bu:

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman bunlara bakabilirsin:

Az daha bütçe arttırıp bunu da alabilirsin favorim bu:
3. Olan, açıklamada belirttiğim kriterlere uymuyor. İlk ikisi ile birlikte benim attığım arasında çok bir fark yok gibi geldi bana. Hem red switch white' a göre daha çok ses yapmaz mı?

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
3. Olan, açıklamada belirttiğim kriterlere uymuyor. İlk ikisi ile birlikte benim attığım arasında çok bir fark yok gibi geldi bana. Hem red switch white' a göre daha çok ses yapmaz mı?
Alpor Pro'da beyaz switch yok. O switch bile değil ki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
Alpor Pro'da beyaz switch yok. O switch bile değil ki?
Alpor pro derken ne demek istediğinizi anlamadım. Bunu haricinde konunun açıklama kısmında belirttiğim beklentilerimde özellikle mekanik olacak vb. bir şey demedim. Beklentilerime uygun olanı sormuştum. Sizin attıklarınızdan 3. olan kriterlere uymuyo. İlkinin Donanım Arşivi YT'dan izledim beğenmedim. Şimdi ikincisine bakıyorum. Aralarında çok fark yok gibi geldi bana tüm bu konuda geçen rampagelerin.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alpor pro derken ne demek istediğinizi anlamadım. Bunu haricinde konunun açıklama kısmında belirttiğim beklentilerimde özellikle mekanik olacak vb. bir şey demedim. Beklentilerime uygun olanı sormuştum. Sizin attıklarınızdan 3. olan kriterlere uymuyo. İlkinin Donanım Arşivi YT'dan izledim beğenmedim. Şimdi ikincisine bakıyorum. Aralarında çok fark yok gibi geldi bana tüm bu konuda geçen rampagelerin.
Pardon yanlış söylemişim Rapido Plus olacaktı.

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
HyperX Alloy Core
İndirim ile 270 - 280tl gibi fiyatlar var.
Bu bütçede alacağın mekanik klavyeler pek iyi olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,402
Üyeler
152,236
Son üye
xenxero
Top Bottom