Neler Yeni

Rampage Snug K14 Red Switch İnceleme

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
Öncelikle selam arkadaşlar bu benim ilk inceleme konum olacak bir yanlışım olursa kusuruma bakmayın lütfen.

Klavyeyi hediye amaçlı aldım ama araştırdığımda Türk forumlarında çok bi detay gözüme çarpmadı.Bu yüzden 1 hafta kullanıp inceleme konusu açmak istedim. Öncelikle farkettiğim en uygun fiyatlı beyaz gri klavyelerden birisi Rampage Snug(Yurt içi).

Kutu içeriği klasik klavye ve tuş çıkarıcı geliyor yani bu fiyata yedek switch beklemek saçma olurdu zaten. :)

20230920_193916.jpg

20230920_193457.jpg

Görüntüsü nazik ve hoş bana göre zaten %70l bir klavye yani büyük istemeyip ama yön tuşu ve F tuşları olamadan yapamayanlar için ideal bir klavye. Oyuncular için bana göre boyu çok iyi ama şöyle bir sıkıntı var tuşlar çok hassas geldi bana, muhtemelen yakınlıktan dolayı sürekli yazı yazanlar için uygun olmayabilir(benden kaynaklı bir sorunda olabilir).
20230920_193750.jpg

Ben red switch halini aldım ses olarak biraz fazla geldi ama basma hissi fiyat performans olmuş.

RGB yok, rainbow bir klavye ışık modları ise klasik rainbow klavyelerdeki modlardan.1 haftalık kullanımda herhangi bir çift basma yada basmama problemi yaşamadım.
20230920_193513.jpg

Bilek desteği yok ayrı satılıyor mu bakmadım ama uzun kullanımda yanlışlıkla Windows tuşuna el temas ediyor. Kablosu yaklaşık 2 metre bence gayet ideal.

(+) Özellikleri

-%70 olması.

-Renk tonları çok güzel ayarlanmış.

-Switch hissiyatı (şahsen bu fiyatta bu kadar iyi beklemiyordum).

-Fps oyunları oynarken rahat ettiriyor

(-)Özelllikleri

-RGB olmaması

-Yazılımı olmaması

-Bilek desteğinin olmaması

-Tuşların birbirine fazla yakın olması(sorun benlikte olabilir).

Sonuç olarak bence bu fiyatta red switch versiyonu fiyat performans olarak alınabilir(900 TL ye almıştım). Bu fiyat bandında illa daha iyileri vardır.

Şimdiden okuduğunuz için teşekkür ederim yanlışlarım varsa söyleyiniz düzeltmiş olurum.İyi forumlar. :)

Ekler

• 20230920_193916.jpg
    20230920_193916.jpg
    1.8 MB · Hit: 36

freygasm

80+ Gold
Bu bütçelerde hotswap keyboard almak çok daha mantıklı bence. Para oldukça upgrade edebilme seçeneğin oluyor.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,620
İsim
göksel yurtcan
bu paraya bu klavyeyi almak mantıklı değil hocam hot swap ve çok daha kaliteli switchler kullanan klavyeler var switchler kaliteliye benzemiyor

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Can
Birkaç ay geçmiş üstünden üründen hala memnunmusunuz bende alacağım için merak ediyorum şuanki red switch fiyatı 1160tl

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
Birkaç ay geçmiş üstünden üründen hala memnunmusunuz bende alacağım için merak ediyorum şuanki red switch fiyatı 1160tl
hala memnunum tek sıkıntısı yay sesi kulaklıksız duyulur bir şekilde arttı ve bu fiyata yurtdışından cok daha kaliteli klavye alabilirsin ben uğraşmak istemediğim için alıp geçtim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Öncelikle selam arkadaşlar bu benim ilk inceleme konum olacak bir yanlışım olursa kusuruma bakmayın lütfen.

Klavyeyi hediye amaçlı aldım ama araştırdığımda Türk forumlarında çok bi detay gözüme çarpmadı.Bu yüzden 1 hafta kullanıp inceleme konusu açmak istedim. Öncelikle farkettiğim en uygun fiyatlı beyaz gri klavyelerden birisi Rampage Snug(Yurt içi).

Kutu içeriği klasik klavye ve tuş çıkarıcı geliyor yani bu fiyata yedek switch beklemek saçma olurdu zaten. :)

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Görüntüsü nazik ve hoş bana göre zaten %70l bir klavye yani büyük istemeyip ama yön tuşu ve F tuşları olamadan yapamayanlar için ideal bir klavye. Oyuncular için bana göre boyu çok iyi ama şöyle bir sıkıntı var tuşlar çok hassas geldi bana, muhtemelen yakınlıktan dolayı sürekli yazı yazanlar için uygun olmayabilir(benden kaynaklı bir sorunda olabilir).
Alıntıyı görüntüle
Ben red switch halini aldım ses olarak biraz fazla geldi ama basma hissi fiyat performans olmuş.

RGB yok, rainbow bir klavye ışık modları ise klasik rainbow klavyelerdeki modlardan.1 haftalık kullanımda herhangi bir çift basma yada basmama problemi yaşamadım.
Alıntıyı görüntüle

Bilek desteği yok ayrı satılıyor mu bakmadım ama uzun kullanımda yanlışlıkla Windows tuşuna el temas ediyor. Kablosu yaklaşık 2 metre bence gayet ideal.

(+) Özellikleri

-%70 olması.

-Renk tonları çok güzel ayarlanmış.

-Switch hissiyatı (şahsen bu fiyatta bu kadar iyi beklemiyordum).

-Fps oyunları oynarken rahat ettiriyor

(-)Özelllikleri

-RGB olmaması

-Yazılımı olmaması

-Bilek desteğinin olmaması

-Tuşların birbirine fazla yakın olması(sorun benlikte olabilir).

Sonuç olarak bence bu fiyatta red switch versiyonu fiyat performans olarak alınabilir(900 TL ye almıştım). Bu fiyat bandında illa daha iyileri vardır.

Şimdiden okuduğunuz için teşekkür ederim yanlışlarım varsa söyleyiniz düzeltmiş olurum.İyi forumlar. :)
Rampage bıkmadı KRGD switch kullanmaya. Almayın kardeşim almayın. Switch hissiyatının 10 liralık outemudan jixiandan farkı yok switch kalitesi övmek yanlış. İnceleme güzel yine de 900 TL'ye machineke K500 varken alınmamalı.

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
Rampage bıkmadı KRGD switch kullanmaya. Almayın kardeşim almayın. Switch hissiyatının 10 liralık outemudan jixiandan farkı yok switch kalitesi övmek yanlış. İnceleme güzel yine de 900 TL'ye machineke K500 varken alınmamalı.
Haklısınız hocam aldığım zaman klavyeler hakkında pek fazla bilgim yoktu zaten şuan bu fiyatlara çok daha iyileri alınabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Haklısınız hocam aldığım zaman klavyeler hakkında pek fazla bilgim yoktu zaten şuan bu fiyatlara çok daha iyileri alınabilir
Eskiymiş hocam çok özür dilerim hortlatmışlar fark etmemişim cansınız

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam machineke K500, geeky GK65 ten iyi mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,810
Üyeler
140,699
Son üye