Neler Yeni

Razer Barracuda X 2022 3.489TL ye alınır mı?

The Semih

80+ Silver
gamepower her ne kadar f/p olsa da bu fiyata asla alınmaz adamlar f /p yapmak için teknik özellikleri yükseltip malzeme kalitesini düşürüyorlar gamepower fujin denemiştim malzeme kalitesi hosuma gitmemişti tabi ki fiyatına göre baya iyiydi fakat dediğim gibi malzeme kalitesinden ksııyorlar 3k gibi bir bütçede niye gamepower alsın adam hs80 gibi bir kulaklık varken.
Sen anladın demek istediğimi Wireless yapmaz zaten yoksa F/P olmaz, ama yapsaydı piyasa değeri 2-3K olurdu. Bu arada markaya önyargılıydım alıp denediğimde şok etti beni. Sadece pedleri dandik onun dışında razerdan daha başarılı ses olarak.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
Sen anladın demek istediğimi Wireless yapmaz zaten yoksa F/P olmaz, ama yapsaydı piyasa değeri 2-3K olurdu. Bu arada markaya önyargılıydım alıp denediğimde şok etti beni. Sadece pedleri dandik onun dışında razerdan daha başarılı ses olarak.
razer kulaklıkları zaten beğenmiyorum mouse olarak kaliteli marka fakat kulaklık konusunda bence markaya göre vasat 1500tl gibi bir bütçe olsaydı haklsınız alınırdı fakat 3k bütçesi var adamın

The Semih

80+ Silver
razer kulaklıkları zaten beğenmiyorum mouse olarak kaliteli marka fakat kulaklık konusunda bence markaya göre vasat 1500tl gibi bir bütçe olsaydı haklsınız alınırdı fakat 3k bütçesi var adamın
Anlıyorum ben öneri yapmayacağım bana göre 3K ya kulaklık almak saçmalık siz önerirsiniz kaliteli bişeyler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,938
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom