Neler Yeni

Razer Barracuda X 2022 Mercury Edition Alacaklar İçin Tavsiye Detaylı Bilgi

samayer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğulcan Gürsoy
Bütçe
5
Merhaba Tam 8 Gün Önce Vatan Bilgisayardan Razer Barracuda X Aldım Eskiden 400 tllik Kulaklık Kullanıyordum Şimdi Buna Geçince Gerçek Bir Kulak Olduğunu Anladım Galiba Ama Bassları Biraz Değişik Verdiğini Söyleyebilirim Almak İstiyen Arkadaşlar Oyun Oynarken Telefonunuz Çalarsa Kulaklıktan Gelebilir Hem Bilgisayara Hem Telefona Bağlanabiliyor Ve Geçişte Yapabiliyorsunuz Bilgisayara İster Aux Kablosu İster Dongle , bluetooth İle Bağlanabiliyorsunuz Telefona İse Android Veya İphone Gibi Cihazlar bluetooth İle bağlanabilir Ama Typ-C Girişli Cihazlar İçin Dongle Da Kullanılabilir Ve Razer Audio Uygulamasını Çok Güzel Tasarlamışlar İsterseniz Telefondan PUBG Mobile Oynayın Ses Gecikmemesi Olmaması İçin Uygulamada Game Mode Oyun Modu Bulunuyor Ve Geçikmeyi bluetooth Üzerinden Tamamen 0 a İndiriyor ; Dediğim Gibi Bassları Biraz Değişik Veriyor Ve Sarjı 50 Saat Gittiğini Söylüyor Ben Sürekli Yüksek Seste Dinliyorum Oyun Oynarken Spora Giderken Veya Yolculuk Yaparken 8 Gün İçerisinde Toplam 40 Saat Kullanmışımdır 3 Kere Sarja Taktım Ama Takarken Sarjları % 50 % 30 Vs. idi Sarj Göstergesinde Bir Sorun Olduğunu Düşünüyorum Mobilden Kontrol Sağlarken mesela Kulaklığın sarjı doldu diye gösteriyor yeşil ışık yanıp sönüyor ama bi bakıyorum %58 Razer Desteğe Yazdım Cevap Bekliyorum
WhatsApp Image 2024-04-02 at 17.06.56.jpeg
+ Bir Razer Kullanıyorsunuz : ) Pedleri Çok Güzel Spor Yaparken Kullanıyorum Islanıyor Sonra Kendi Kuruyor Su Geçiriyormu Bilmiyorum+ Ergonomik Tasarım 250 Gram Kulaklıkmı Olur

- Mikrofon Kalitesi Çok Güzel Denilemez Ama Ortalamanın Üstünde Bir Yayıncı Mikrofonu Beklemeyin Ama video çekecekler için veya yayın vs. için idare eder götürür
-Thx Studio uygulaması Biraz Sorunlu Sanırım Mesela Ayar Yapıyorum Masaüstünde Oyuna Giriyorum Bozuluyor Valorant Oyununda Seçsem Bile
- Kulaklık Pedleri Sararıyormu Banamı Öyle Geliyor Yoksa Ana rengimi Böyle Oda Tartışılır

Önemli ; Laptop Kullanıcıları Veya Bilgisayar Kullanıcıları eğer Dongle Cihazını Düşük Voltajı usb Girişine Veya Typ C Kısmına Takarsanız Ses Az Gelir Ben Casper Excalibur g911 serisini kullanıyorum usb portları çok zayıf
O Yüzden Ben Bunu Kullanıyorum Bu Gayet İşi Çözüyor
1712066915860.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,129
Üyeler
141,091
Son üye
Egerox
Top Bottom