Neler Yeni

Çözüldü✓ RAZER BARRACUDA X 2022 MİC SORUNU !!

Asriel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Çalışkan
Daha dün kullandım kapattım bu gün uyandım ses geliyor mici pc nin jak yerine takıyorum ses var kulaklıga takıyorum ses yok aynı kulaklıgı olan veya farklı bi çözüm bilen yardım edebilir mi lütfen rica ediyorum

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Mert Kirazlı
Bu yazı stili ne lan az daha açık yazsan yazıları okuyamayacagim.neyse soruna gelirsek ses driverlerinı silip tekrar yükleyebilirmisin? @eren28tr hocam arkadaşa Bi el at sen daha iyi bilirsin

Asriel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu yazı stili ne lan az daha açık yazsan yazıları okuyamayacagim.neyse soruna gelirsek ses driverlerinı silip tekrar yükleyebilirmisin? @eren28tr hocam arkadaşa Bi el at sen daha iyi bilirsin
mikrofonun sürücü ile alakası var mıdır hocam kulaklıkta sıkıntı yok çünkü. Mic de çalışıyor zaten ama kulaklıga takınca çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mesut ilteke
Daha dün kullandım kapattım bu gün uyandım ses geliyor mici pc nin jak yerine takıyorum ses var kulaklıga takıyorum ses yok aynı kulaklıgı olan veya farklı bi çözüm bilen yardım edebilir mi lütfen rica ediyorum
Reis aynısı benfe var mici iyice bastır genelde bazen çıkıyo sonra elle ittirince oturuyo sert ittirmek lazım

Asriel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis aynısı benfe var mici iyice bastır genelde bazen çıkıyo sonra elle ittirince oturuyo sert ittirmek lazım
yok dostum araştırırken denk geldim zaten ben bi 20 gündür fln kullanıyorum o olayın da farkındayım ama başka bir sorun var nedense algılamıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

MİCİ MUTE DE UNUTMUSUM AEGAGHAERHAREHAGAIEGH SİZ SİZ OLUN MAL OLMAYIN

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,628
Üyeler
154,776
Son üye
gyro
Top Bottom