Neler Yeni

🔥İndirim Razer Blackshark V2 Gaming Kulaklık 2384TL (Mobile Özel )

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Emre Erkan Aydın

Mobile Özel uygulamada sepete ekleyip yukardaki kutucuğu işaretleyin fiyat 2384 tl ye denk geliyor

Ekler

• 1709680375031.png
    1709680375031.png
    357.4 KB · Hit: 431
Son düzenleme:

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
V2x den geçilir mi?

berkszr60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk Süzer
hoparlörü aşırı kötü alıp iade etmiştim ses kasamıyosun bulabilirsem iade sayfa ss sini atacağım hiç önermiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

300-500 daha verir gider cloud 2 felan alırım eski ama yıllardır sorun çıkartmayan bir kulaklık

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Kutluhan bayrakcı
Hocam ben v2 kullanıyorum hiç memnun değilim allah belasını versin lanet olsun aldıgıma kulaklık dayanıklı allah var 2 küsür yıl oldu belki 3 hala kırılmadı. Ama rezalet adamların nereden geldiğini anlamıyorum birsürü ses ayarı verdiler bu forumda öyle ettim böyle ettim olmadı. Almayın paranızı çöpe atmayın. Sonra mutsuz olursunuz ben sizede üzülürüm yani.

Hocam ben v2 kullanıyorum hiç memnun değilim allah belasını versin lanet olsun aldıgıma kulaklık dayanıklı allah var 2 küsür yıl oldu belki 3 hala kırılmadı. Ama rezalet adamların nereden geldiğini anlamıyorum birsürü ses ayarı verdiler bu forumda öyle ettim böyle ettim olmadı. Almayın paranızı çöpe atmayın. Sonra mutsuz olursunuz ben sizede üzülürüm yani.
Ha bu arada synapse uygulaması iyidir hoştur ama açılıp kapanmayla ilgili çok büyük dertleri var. Açılırsada hakikaten kolay arayüz. Ve iyi bir görüntüsü var

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel

Ha bu arada synapse uygulaması iyidir hoştur ama açılıp kapanmayla ilgili çok büyük dertleri var. Açılırsada hakikaten kolay arayüz. Ve iyi bir görüntüsü var
Ben thx spatial audio kullanıyorum laptopa her reset attığımda ses gelmiyordu :D her seferinde tekrar yükleyip kaldırıyorum. V2yi idare eder bir şey sanıyordum leş bir şeymiş vazgeçtim.

mtngnl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metin Gönül
Desibeli ses kalitesi zanneden bi kesim var maalesef

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Kutluhan bayrakcı
Ben thx spatial audio kullanıyorum laptopa her reset attığımda ses gelmiyordu :D her seferinde tekrar yükleyip kaldırıyorum. V2yi idare eder bir şey sanıyordum leş bir şeymiş vazgeçtim.
Hocam ben açamıyorum onu windowsta ses kısmından seçince ses gelmiyor sond kart seçili bende

Top Bottom