Neler Yeni

Razer blackshark v2 special edition farkları nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ehasancan99
Bütçe
2300
düz blackhark v2 ile blackshark v2 special edition arasındaki farklar nelerdir?

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Hicbir fark yok. Digeri ozel üretilmiş versiyon. ESL ise E-Sporcu takimlari icin genellikle.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam peki Blackshark V2 diye bahsettiğimiz ürün Blackshark V2 X midir? sadece v2yi bulamadım çünkü
Hayır ikisi çok farklı kulaklıklar. Aralarında çok ciddi fark var, fakat malesef satışı durmuş durumda diye biliyorum. Şu anda var fakat 3500 lira civarında olması lazım. Buyrun

Çikohan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
dd
Hayır ikisi çok farklı kulaklıklar. Aralarında çok ciddi fark var, fakat malesef satışı durmuş durumda diye biliyorum. Şu anda var fakat 3500 lira civarında olması lazım. Buyrun
Hocam peki BlackShark V2 ile Blachshark V2 Special Edition arasında ne fark var? special edition 500lira daha ucuzmuş onu almayı düşünüyorum şuan

burakatan

80+
Hocam peki BlackShark V2 ile Blachshark V2 Special Edition arasında ne fark var? special edition 500lira daha ucuzmuş onu almayı düşünüyorum şuan
Arkadaşlar tam olarak doğru bilgi vermemiş size. Special Edition kulaklık olarak düz V2 (USB ses kartlı olan) ile aynı kulaklık. 2 fark var sadece. Biri kozmetik olan farklılık (yeşil renk eklenmiş kulaklık ve kabloya), diğeri ve asıl önemli olan ise Special Edition içinden çok güzel bir taşıma çantası çıkıyor. Bir de kulaklık pedleri farklı diyorlar ama benim bildiğim kadarıyla aynı olması lazım. Special Edition genelde daha uyguna satılıyor ve V2 alacaksanız Special Edition uygunsa veya aynı fiyatsa SE olanı alın. V2X ise farklı bir kulaklık. Düşük modeli. Bunu tavsiye etmiyorum.

Çikohan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
dd
Arkadaşlar tam olarak doğru bilgi vermemiş size. Special Edition kulaklık olarak düz V2 (USB ses kartlı olan) ile aynı kulaklık. 2 fark var sadece. Biri kozmetik olan farklılık (yeşil renk eklenmiş kulaklık ve kabloya), diğeri ve asıl önemli olan ise Special Edition içinden çok güzel bir taşıma çantası çıkıyor. Bir de kulaklık pedleri farklı diyorlar ama benim bildiğim kadarıyla aynı olması lazım. Special Edition genelde daha uyguna satılıyor ve V2 alacaksanız Special Edition uygunsa veya aynı fiyatsa SE olanı alın. V2X ise farklı bir kulaklık. Düşük modeli. Bunu tavsiye etmiyorum.
Hocam teşekkürler bilgi için, şuan Logitech G Pro X'i mi alsam yoksa Razer Special Editionı mı alsam karar veremedim sizce hangisini almam daha mantıklı olur?

burakatan

80+
Hocam teşekkürler bilgi için, şuan Logitech G Pro X'i mi alsam yoksa Razer Special Editionı mı alsam karar veremedim sizce hangisini almam daha mantıklı olur?
Bana sorarsanız ikisi de güzel kulaklık. G Pro X'i hiç denemedim. BS V2 arkadaşımda vardı. Beğenmiştim. Güzeldi. Zaten Rtings'deki karşılaştırmaya bakınca iki kulaklık da ses olarak birbirlerine bayağı benziyor. Fiyatı hangisinin uygunsa ondan yana tercih kullanabilirsiniz.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Toprak
anc ne oluyor hocam?
Aktif gürültü engelleme. Genelde oyuncu kulaklıkları da olmaz. Dışarıdan aldığı ses dalgasının zıttıni kulaklığa yansıtarak gürültünun engellenmesini sağlıyor. Ses kalitesinde kulaklıktan kulaklığa bozulmalar değişiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,403
Üyeler
150,280
Son üye
rackeet
Top Bottom