Neler Yeni

Razer Blackshark V2 THX Aktif Etme

pinkward

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İ
Dostlar selam,
Razer Blackshark V2 THX Spatial aktif nasıl ediliyor? THX Spatial Audio programı yükledi ilk taktığımda pcye ama ona bastığımda program açılmıyor. Simgesi gözüküyor sağ altta basınca üyelik hesabıma geçiliyor sadece. Kutudan da aktiflik için kod çıkmadı. Kendi oto aktif oluyor mu? Bir de Razer Usb Card olanı secince müzik vs dinleniyor, THX Spatial Audio seçince dcdeki sesi alabiliyorum geri kalan hiçbir ses yok. Ne yapacağım? Teşekkürler.

Suwariba

80+ Silver
Dostlar selam,
Razer Blackshark V2 THX Spatial aktif nasıl ediliyor? THX Spatial Audio programı yükledi ilk taktığımda pcye ama ona bastığımda program açılmıyor. Simgesi gözüküyor sağ altta basınca üyelik hesabıma geçiliyor sadece. Kutudan da aktiflik için kod çıkmadı. Kendi oto aktif oluyor mu? Bir de Razer Usb Card olanı secince müzik vs dinleniyor, THX Spatial Audio seçince dcdeki sesi alabiliyorum geri kalan hiçbir ses yok. Ne yapacağım? Teşekkürler.
Nasıl çözdünüz hocam

eno242

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
enes alemdar
Hocam bende aynı modeli kullanıyorum thx uygulamasına gerek yok diye biliyorum uygulama üstünden thx i on yaptom gayet güzel kullaniyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,175
Üyeler
153,509
Son üye
duckdeadd
Top Bottom