Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer Blackshark v2 usb alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak demir
Bütçe
1300
Razer Blackshark v2 usb alınır mı? hyper x cloud ll baktım fakat geri iade etmek zorunda kaldım ses aşırı kötü idi mic daha kötüydü sizce Razer Blackshark v2 usb alınır mı?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Razer Blackshark v2 usb alınır mı? hyper x cloud ll baktım fakat geri iade etmek zorunda kaldım ses aşırı kötü idi mic daha kötüydü sizce Razer Blackshark v2 usb alınır mı?
kendim kullanıyorum sabah yazarsan yardım ederim

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hem Cloud II hem de Blckshark v2 kullanan biri olarak söylüyorum, Belki sana gelen kulaklık bozuktu eğer öyle değilse C-II'den memnun kalmadıysan v2'den hiç kalmazsın. C-II> V-II

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,953
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ürün sorunlumuydu yoksa beğenmedınız mı
Hocam ayak seslerini almakta aşırı güçlük çektim ne yaptiysam mecbur iade ettim mikrofon robotik ses veriyordu

Classone Hp915 kullandım aşırı iyi ses veriyordu her oyunda mikrofon kalitesi de öyleydi orjinal sesini veriyordu

Marka kulaklıklar pahalı ama ses seviyesi olsun mikrofon olsun hep sorunlu oluyor nedense
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem Cloud II hem de Blckshark v2 kullanan biri olarak söylüyorum, Belki sana gelen kulaklık bozuktu eğer öyle değilse C-II'den memnun kalmadıysan v2'den hiç kalmazsın. C-II> V-II
Arkadaşlarımla aynı zamanda aldık ve hepimiz iade ettik hepsi aynı idi farklı yerlerden almıştık 8 pc de ayrı olarak denedik ve ayak sesi almamız aşırı zordu alamadık bir türlü ses silah sesleri olsun bilemedim yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendim kullanıyorum sabah yazarsan yardım ederim
Merhabalar hocam

Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Arkadaşlarımla aynı zamanda aldık ve hepimiz iade ettik hepsi aynı idi farklı yerlerden almıştık 8 pc de ayrı olarak denedik ve ayak sesi almamız aşırı zordu alamadık bir türlü ses silah sesleri olsun bilemedim yani
Ses kasmada on numara bu kulaklık ama ilginç bir durum, 8 kişi 8 farklı kulaklık diyorsun, hepinizinde kulağı bozuk değildir heralde :D

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Aziz
Kulaklık fiyatları aşırı pahalı fakat Razer Blackshark V2 alınır. Cloud 2'den daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses kasmada on numara bu kulaklık ama ilginç bir durum, 8 kişi 8 farklı kulaklık diyorsun, hepinizinde kulağı bozuk değildir heralde :D
4 arkadaş yazmayı unutmuşum 8 ayrı pc
Ne yapalım şimdi 🙂 hepimizin kulağı bozuk demek ki

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak demir
7.1 açık mı denediniz kapalı mı?
Denedik hocam çok şey denedik ama gerek kalmadı

Steelseries Arctıs7 aldım çoğu kulaklığa harbiden bin basar aşırı iyi mikrofon ve sesi var indirimden yakaladık ucuza denk getirmiş olduk

İyi günler dilerim

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler

Steelseries Arctıs7 aldım çoğu kulaklığa harbiden bin basar aşırı iyi mikrofon ve sesi var indirimden yakaladık ucuza denk getirmiş olduk

İyi günler dilerim
Güle güle kullan, Artis 7 fiyatı dışında güzel kulaklık. Normalde C-II'nin rakibi Arctis 9.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker

İyi günler dilerim
hocam c2nin mikrofonunu beğenmeyip arctis 7ninkine aşırı iyi demeniz garip olmuş bi tık normalde hep tam tersi söylenir

Top Bottom