Neler Yeni

Razer Blackshark v2 x alınır mı?

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
Şu an Asus tuf h7 kullanıyorum. Ondan kalma 3.5mm'den 3.5mm'e uzatma kablosu ve galiba 7.1 için olan açıp kapatmalı usb-a'ya dönüştürücü var. Bunları kullanabilir miyim?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
Kullanan biri olarak çok memnunum ve bu fiyat aralıklarında en alınabilecek kulaklık olduğunu düşünüyorum. Ses kartınız iyiyse ve kablo ile başa çıkabiliyorsanız alın. Kulakta ağrı yapmıyor, müzik dinlemesi zevk veriyor, 7.1 özelliği mevcut ve kulağa göre ayarlanması çok rahat. Tek sevmediğim nokta mikrofonu bir şeyler yerken uzaklaştırması zor oluyor çıkarılabilir olsa iyiymiş, bunun dışında kötü bir yanı yok. Şimdiden hayırlı olsun.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır bence güzel
Hocam bir de aklımda cloud 3 wireless var arada çok fazla fiyat farkı var. Bir yanım paraya kıyıp kablosuz güzel bir şey almak istiyor diğer yanım ise şu an kullandığım 3-4 sene götürdü bu da götürür diyor kararsızım. Sanırım cloud 3'ü alacağım galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanan biri olarak çok memnunum ve bu fiyat aralıklarında en alınabilecek kulaklık olduğunu düşünüyorum. Ses kartınız iyiyse ve kablo ile başa çıkabiliyorsanız alın. Kulakta ağrı yapmıyor, müzik dinlemesi zevk veriyor, 7.1 özelliği mevcut ve kulağa göre ayarlanması çok rahat. Tek sevmediğim nokta mikrofonu bir şeyler yerken uzaklaştırması zor oluyor çıkarılabilir olsa iyiymiş, bunun dışında kötü bir yanı yok. Şimdiden hayırlı olsun.
Bir de dediğiniz gibi mikrofon konusu var ben oyun oynarken bile takmıyorum mikrofonu. Kulaklığın dahili mikrofonu bana yetiyor.

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
Hocam bir de aklımda cloud 3 wireless var arada çok fazla fiyat farkı var. Bir yanım paraya kıyıp kablosuz güzel bir şey almak istiyor diğer yanım ise şu an kullandığım 3-4 sene götürdü bu da götürür diyor kararsızım. Sanırım cloud 3'ü alacağım galiba

Bir de dediğiniz gibi mikrofon konusu var ben oyun oynarken bile takmıyorum mikrofonu. Kulaklığın dahili mikrofonu bana yetiyor.
Dahili mikrofonu da gayet yeterli ayrı bir mikrofona gerek yok eğer onu soruyorsanız

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
Dahili mikrofonu da gayet yeterli ayrı bir mikrofona gerek yok eğer onu soruyorsanız
hocam çıkartılamıyor ya ondan bahsediyorum. Şu anki kulaklıkta mikrofon takılı değilken bile içerisinde dahili mikrofon bulunduğu için sesim arkadaşlarıma gidebiliyor.

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
hocam çıkartılamıyor ya ondan bahsediyorum. Şu anki kulaklıkta mikrofon takılı değilken bile içerisinde dahili mikrofon bulunduğu için sesim arkadaşlarıma gidebiliyor.
Şimdi anladım, çıkartılamaması kötü bir özellik doğru ama ciddi bir etken olmadığını düşünüyorum, paranız varsa tabii ki daha iyisini alın ama bu fiyata bu kulaklık sonuna kadar değiyor bence.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
Şimdi anladım, çıkartılamaması kötü bir özellik doğru ama ciddi bir etken olmadığını düşünüyorum, paranız varsa tabii ki daha iyisini alın ama bu fiyata bu kulaklık sonuna kadar değiyor bence.
Hocam zaten eğer c3 alırsam 1 ay kadar beklemek zorunda kalacağım umarım zam gelmez bu arada

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

Mikrofonu cloud serisinden daha iyi cloud serisindeki mikrofon derinden geliyor ve 1-2 yıl içerisinde bozuluyor genelde.

Top Bottom