Neler Yeni

Razer blackshark v2 x kurulumu.

trifor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Emirhan
Arkadaşlar herkese merhabalar,
Kulaklığı ilk aldıGımdan beridir pubG de cok kötü ses deneyimim var. Ayarlamalarını yapmaya çalışıyorum fakat anlayamadım. Bilen yardım edebilicek birileri varmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
Arkadaşlar herkese merhabalar,
Kulaklığı ilk aldıGımdan beridir PUBG de cok kötü ses deneyimim var. Ayarlamalarını yapmaya çalışıyorum fakat anlayamadım. Bilen yardım edebilicek birileri varmı?
Hocam bende aynı kulaklıgı kullanıyorum ne gibi bir sorun var? Kulaklığın 7.1 i için olan programı yüklediniz mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakkı BÜLBÜL
Hocam bende de aynı kulaklık var daha önce 7.1 özellikli kulaklık kullanmamıstım heveslendim aldım. Razer programını kurdum kutusunda gelen kodu yazıp 7.1 özelligini aktif ettim ama sesler aşırı baslı ve her yerden gelmeye basladı normal kulaklıga alısmıs biri olarak asla bunu kullanamadım. Sonra uygulamayı sildim steelseries gg programını indirdim hem mikrofon hem ses ayarını oradan yapıp daha iyi ses deneyimi alıyorum. Ayrıca oyunlara göre de ses ayarları var onu deneyebilirsin. Razer in ekolayzer programı paralı diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Bu uygulamayı indirdim kutudaki şifreyi istedi kutuda kömürlükte gitmeye üşendim arkadaşım sadece 7.1 aç kapa yapabiliyorsun başka hiç bir şey yok dedi o yüzden gitmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
Bu uygulamayı indirdim kutudaki şifreyi istedi kutuda kömürlükte gitmeye üşendim arkadaşım sadece 7.1 aç kapa yapabiliyorsun başka hiç bir şey yok dedi o yüzden gitmedim
7.1 önemli hocam üşenmeyin bence deneyin farkı anlarsınız.

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Mustafa Polat

ahmetbirs

80+ Bronze
synapse desteği yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
Anladım hocam cs valo gibi oyunlarda mı açıyorsunuz sadece
hep açık cs/valoda cidden önemli bir etken eski kulaklığım 7.1 değildi öyle oynuyordum şimdi 7.1 açık kapatsam oynayamam çok değişik geliyor önemli bence bazen müzik dinlerken kapıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
hep açık cs/valoda cidden önemli bir etken eski kulaklığım 7.1 değildi öyle oynuyordum şimdi 7.1 açık kapatsam oynayamam çok değişik geliyor önemli bence bazen müzik dinlerken kapıyorum.
Teşekkür ederim bide o şifreyi yanlış kazırım diye korkuyorum bi arkadaşım yaşadı kazındı şifreyi bişey oldu çıkmadı yanlış kazıyınca baya ni uğraştı destekle falan konuştu sen neyle kazıdın

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Akif Erdem
Teşekkür ederim bide o şifreyi yanlış kazırım diye korkuyorum bi arkadaşım yaşadı kazındı şifreyi bişey oldu çıkmadı yanlış kazıyınca baya ni uğraştı destekle falan konuştu sen neyle kazıdın
bende yanlış kazıdım kazınmıyor çok sıkıntılı iş ama destek 5 dakikada veriyor kodu sıkıntı değil :D

Top Bottom