Neler Yeni

Razer BlackShark V2 yardım, EQ ayarları seçilmiyor

Genzzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Burak Kaya
Bugün elime ulaştı ve kulaklığın rahatlığını, gürültü engellemesini ve ses kalitesini oldukça beğendim. Fakat birçok ayarı var gibi duruyor ama anlamıyormuşum gibi de aynı zamanda :D
Kulaklığın 3 adet ses çıkışı var; USB soundcard, THX spatial Audio ve THX spatial olarak. THX spatial Audio alınca ses dandik kulaklık gibi çıkıyor. Sanırım THX spatial asıl "7.1" in daha gelişmiş versiyonu olan kısım. Ayrıca burada da sanki ayarları ilk kurcalamaya başladığımda, movie ve Music ayarlarını da seçebiliyordum ama şu an seçemiyorum. Default, Game ve Custom'a tıklayınca, Game'de olduğu gibi yeşil gözüküyor yani tıklanıyor ama movie ve Music şu an tıklanmıyor. Böyle bir bug falan mı var acaba? Araştırdım fakat bulamadım İngilizce / Türkçe. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum, özellikle kulaklığa daha çok performans katabilecek ayarlar bilenler varsa onlardan da yardım bekliyorum :)
1667483996737.png

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Bugün elime ulaştı ve kulaklığın rahatlığını, gürültü engellemesini ve ses kalitesini oldukça beğendim. Fakat birçok ayarı var gibi duruyor ama anlamıyormuşum gibi de aynı zamanda :D
Kulaklığın 3 adet ses çıkışı var; USB soundcard, THX spatial Audio ve THX spatial olarak. THX spatial Audio alınca ses dandik kulaklık gibi çıkıyor. Sanırım THX spatial asıl "7.1" in daha gelişmiş versiyonu olan kısım. Ayrıca burada da sanki ayarları ilk kurcalamaya başladığımda, movie ve Music ayarlarını da seçebiliyordum ama şu an seçemiyorum. Default, Game ve Custom'a tıklayınca, Game'de olduğu gibi yeşil gözüküyor yani tıklanıyor ama movie ve Music şu an tıklanmıyor. Böyle bir bug falan mı var acaba? Araştırdım fakat bulamadım İngilizce / Türkçe. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum, özellikle kulaklığa daha çok performans katabilecek ayarlar bilenler varsa onlardan da yardım bekliyorum :)Alıntıyı görüntüle
soruyla alakasız bassları aç, sound normalization yükselt.
ve evet bende aynı kulaklığı kullanıyorum bendede aynı bug var sürekli eq değiştirmem gerekiyor sinir etti beni

Genzzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Burak Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
soruyla alakasız bassları aç, sound normalization yükselt.
ve evet bende aynı kulaklığı kullanıyorum bendede aynı bug var sürekli eq değiştirmem gerekiyor sinir etti beni
EQ ayarlarını tek tek deneyerek yapılır, bas pek hoşuma gitmedi gibi benim ama ses normalleştirmesini yüksekte mi kullanmak gerekiyor ki ? Ayarları da pek anlayamadım hangisi iyi hangisi kötü :D

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
EQ ayarlarını tek tek deneyerek yapılır, bas pek hoşuma gitmedi gibi benim ama ses normalleştirmesini yüksekte mi kullanmak gerekiyor ki ? Ayarları da pek anlayamadım hangisi iyi hangisi kötü :D
sesi yapay olarak değiştiren bütün ayarlar kötü. diğer özellikleri keyfine göre ayarla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,271
Üyeler
153,523
Son üye
onurrrrr1
Top Bottom