Neler Yeni

Razer blackShark V2X için ses kartı önerisi.

xvlox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Bilur
Cızırtı problemı var çoğu herkeste ses kartı olmadğından dolayı dıyor, ses kartı alsam duzelir mi, hangi ses kartını almalıyım?

Shourd

80+ Silver
Cızırtı problemı var çoğu herkeste ses kartı olmadğından dolayı dıyor, ses kartı alsam duzelir mi, hangi ses kartını almalıyım?
ses kartından olduğunu nerden biliyorsun? bi internet kafede dene ses kartı muhtemelen vardır çoğunda oluyor bi dene izin verirse yada tanıdığından boşa masrafa girme işe yaramazsa alıcaksanda bütçen nedir

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mert ash
cızırtı problemi hep var ayarlayıp kullanmaya çalış ses düzeyinin ortanın biraz üstünde kullanıyorum

xvlox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Bilur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ses kartından olduğunu nerden biliyorsun? bi internet kafede dene ses kartı muhtemelen vardır çoğunda oluyor bi dene izin verirse yada tanıdığından boşa masrafa girme işe yaramazsa alıcaksanda bütçen nedir
hocam kulaklıgı zamanında 1.300e almıstım satıp baska bır kulaklık almak ıstıyorum ama uğrasmakta istemiyoum, ses kartı için bütcem 500 zaten işe yaramazsa trendyol veya hepsiburada gibi yerden alırsam iade edicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartım Gigabyte A520M K V2

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,837
Üyeler
153,946
Son üye
edipa.
Top Bottom