Neler Yeni

Razer Blackshark V2x siparişimi iptal etmeli miyim?

xvlox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Bilur
v2x bende mevcut indirimde 1.300e almıstım ses kartı olmadığından dolayı her gün baska bir sorun cıkıyor illa herkese böyle gelicek diye bişe yok, ses gayet yeterli cs2 valorant vb tarzı oyunlarda

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dostlar uzun süre rampage drop plus kullanan ve kulaklıktan memnun olan birisiyim. bozulduğu için değiştirmek zorunda kaldım.
bir kaç gündür araştırıyorum razer blackshark v2x bayağı bir önerildiğinden sipariş verdim ancak kulaklığın dahili ses kartı olmaması beni korkutuyor.
Bilgisayarımın anakart modeli h520m-k ve internette gördüğüm kadarıyla giriş seviyesi bir ses kartına sahipmiş o yüzden ses kalitesi nasıl olur yada daha önemlisi ses seviyesi ne kadar yüksek olur bilemiyorum
internette çok fazla insan ses seviyesinin düşük olmasından şikayetçi olmuş.(bu kadar irdelememden anlaşılacağı üzere ses seviyesi benim için önemli bir faktör)
Sizde siparişi iptal edip ses kartı dahili başka bir kulaklığa yönelmeli miyim?
Eğer cevabınız evet ise bu fiyat bandında hangi kulaklığı önerirsiniz?
Bende Rampageden V2X geçiş yapmıştım. Ses seviyesi olarak düşük geliyor ilk başlarda ancak oyunlarda vs. performans etkilemiyor. Rampageler ağır V2X hafif. İyiki geçmişim diyorum.

Squarlyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Sami Yusuf Arvasi
İlgilendiği Kategoriler
Fiyat performans sistem toplama tavsiyeleri, Çevre birimi önerileri, Oyun tavsiyeleri
Discord
Squarlyx#1441
v2x bende mevcut indirimde 1.300e almıstım ses kartı olmadığından dolayı her gün baska bir sorun cıkıyor illa herkese böyle gelicek diye bişe yok, ses gayet yeterli cs2 valorant vb tarzı oyunlarda
Yüksek seste müzik dinliyorum hocam ondan dolayı ses seviyesi önemli benim için. Eski kulaklığımın jak girişiyle denemiştim anakartın ses kartından nasıl performans alırım acaba diye ses seviyesi inanılmaz düşmüştü.

xvlox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Bilur
Yüksek seste müzik dinliyorum hocam ondan dolayı ses seviyesi önemli benim için. Eski kulaklığımın jak girişiyle denemiştim anakartın ses kartından nasıl performans alırım acaba diye ses seviyesi inanılmaz düşmüştü.
Gigabyte A520M K V2 anakartım var hocam ses gayet yeterlı geliyor bana

Top Bottom