Neler Yeni

Razer cobra ya geçeceğim

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Can Doruk Timur
Beyler merhaba bu gün g300s ten razer cobra ya geçmeyi planlıyorum sizce doğru bir karar mı yoksa yanlış bir karar mı değiştirmemin en büyük sebebi artık sensörün yeteri kadar iyi gelmemesi valorantta maçta aktif bir breach mainim sağ sola dönerken bazenleri sensör algılamayıp havaya bakıyorum bu sorun bu mouse da da olur mu ve geldik Logitech markasının bünyesindeki neredeyse bütün mouseların yaşadığı çift tıklama sorunu bu mouse ta da var mıdır ve benim en çok korktuğum şey ise bu Allah'ın g300s in tutuş şekli hiç bir mouse ta bu kadar rahat etmemiştim beni korkutan da bu zaten en sonuncu nedenim ise bütün ekipmanlarımı razer yapmaya çalışmam razer klavyem var onla iyi bir ikili olucağına inanıyorum çok uzun konuştum biliyorum teşekkür ederim cevaplayanlara

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
YILDIRIM
Beyler merhaba bu gün g300s ten razer cobra ya geçmeyi planlıyorum sizce doğru bir karar mı yoksa yanlış bir karar mı değiştirmemin en büyük sebebi artık sensörün yeteri kadar iyi gelmemesi valorantta maçta aktif bir breach mainim sağ sola dönerken bazenleri sensör algılamayıp havaya bakıyorum bu sorun bu mouse da da olur mu ve geldik Logitech markasının bünyesindeki neredeyse bütün mouseların yaşadığı çift tıklama sorunu bu mouse ta da var mıdır ve benim en çok korktuğum şey ise bu Allah'ın g300s in tutuş şekli hiç bir mouse ta bu kadar rahat etmemiştim beni korkutan da bu zaten en sonuncu nedenim ise bütün ekipmanlarımı razer yapmaya çalışmam razer klavyem var onla iyi bir ikili olucağına inanıyorum çok uzun konuştum biliyorum teşekkür ederim cevaplayanlara
Razer cobra pro wireless kullanıyorum herhangi bir sorununu görmedim ama küçük bir mouse elin küçükse sıkıntı yaşamazsın.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer cobra pro wireless kullanıyorum herhangi bir sorununu görmedim ama küçük bir mouse elin küçükse sıkıntı yaşamazsın.
Merhaba mesajın için çok teşekkür ederim bazı sorularım var saat biraz geç ama yardımcı olursan sevinirim mouseun uygulaması yine razer synapse değil mi kaydırmaz padleri var mı herhangi bir sevmediğin yanı var mı uygulama da RGB yi istediğim gibi ayarlayabiliyor muyum ve klavyem ile eş zamanlı mı çalışıyor mesela atıyorum klavye de kırmızı rengi sola gitti tekrar sağdan gelecek ya mouse dan mı geliyor mesela Logitech te öyle oluyordu sensör ile ilgili herhan gibi bir sıkıntı yaşadın mı ya niye algılamıyorrrrr diye sinirlendiğin (bunların hepsini g300s te yaşadığım için soruyorum) tıklama sesi nasıl çok uzun oldu ama söylersen sevinirim çünkü hiç kimseyi tanımıyorum cobra kullanan

Top Bottom