Neler Yeni

Yardım Razer kraken tournament edition ses sorunu

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
uzun zamandır razer kraken te kullanıyorum bazı konularda yardıma ihtiyacım var . kulaklığı jak girişi ile kullanınca güzel fakat ozaman THX SPATİAL AUDİO u kullanamıyorum o da ses kasmama baya yardım ediyor. Onu kullanmak için usb ses kartı ile bağlamam lazım fakat onu bağlayınca da hafif bir cızırtı geliyor bazen oluyor bazen olmuyor ve sesi istediğim gibi alamıyorum bazı sesler çok az geliyor sesi fullüyorum yine de az geliyor bazılarıysa çok fazla geliyor tam ayarlayamıyorum ve sesler çok uzaktan geliyomuş gibi boğuk geliyor. Biliyorum biraz karışık oldu ama bilen varsa yardım edebilir mi razer klavye mouse de alacaktım fakat kulaklık böyle olduğun için razer a bi soğudum. bilen varsa lütfen yardım edin. eğer düzeltimelemez kulaklığın kendisi böyleyse satmayı düşünüyorum.

bthnzngn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan Zengin
Kulaklığı hyperxin ses kartı ile kullanırsan bir sorun olacağını düşünmüyorum eğer thx ses kartından memnun değilsen satın almak isterim

• Hahaha
Reaksiyonlar: Asag

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklığı hyperxin ses kartı ile kullanırsan bir sorun olacağını düşünmüyorum eğer thx ses kartından memnun değilsen satın almak isterim
kukaklığı mı ses kartını mı?

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
şöyle ki
ben de kullanıyorum ve jack ile sesler daha çok geliyor
ama dediğin gibi spatial audio benim işime ses kasmada yaramıyor
ses kartında bir arıza var eğer cızırtı geliyorsa garantisi varsa yolla derim.

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
uzun zamandır razer kraken te kullanıyorum bazı konularda yardıma ihtiyacım var . kulaklığı jak girişi ile kullanınca güzel fakat ozaman THX SPATİAL AUDİO u kullanamıyorum o da ses kasmama baya yardım ediyor. Onu kullanmak için usb ses kartı ile bağlamam lazım fakat onu bağlayınca da hafif bir cızırtı geliyor bazen oluyor bazen olmuyor ve sesi istediğim gibi alamıyorum bazı sesler çok az geliyor sesi fullüyorum yine de az geliyor bazılarıysa çok fazla geliyor tam ayarlayamıyorum ve sesler çok uzaktan geliyomuş gibi boğuk geliyor. Biliyorum biraz karışık oldu ama bilen varsa yardım edebilir mi razer klavye mouse de alacaktım fakat kulaklık böyle olduğun için razer a bi soğudum. bilen varsa lütfen yardım edin. eğer düzeltimelemez kulaklığın kendisi böyleyse satmayı düşünüyorum.
Aynı ürünü bende kullanıyorum ses kartında arıza var dostum garantiye göndermelisin :(

Ensblc08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Emin Balcı
ses kartında arıza bilmiyorum fakat bende kullanıyorum ses kartı gayet guzel çalışıyor windowsdan ses surucusunu
resim_2021-03-09_094409.png

bu sürücüyü seçersen sorun kalmaz diye düşünüyorum

Top Bottom