Neler Yeni

🔥İndirim RAZER PRO TYPE ULTRA US 3200TL 😱😱 ÇÖK ESMA ÇÖKKKKK

mortemeyn

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Kişiden kişiye değişir o bana göre - sana göre + olabilir ama bu fiyata çok iyi bende klavye olmasa çökerdim net. Beyaz set dizecekler kaçırmasın.
Bende de huntsman v2 var olmasa bende çökerdim

Mus1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa karslıoğlu
Bu fiyata daha iyi bi seçenek var mı yoksa alıcam

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,213
İsim
Kerem Çavuş
Bu fiyata daha iyi bi seçenek var mı yoksa alıcam
kablosuz olması işine yaramayacaksa buna bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
M. Ali ARSLAN
Hocam merhabalar bu konularda yetkili bir abiye benziyorsunuz.
Geri bildirim dediğiniz olay nedir ?
Hot swap ne demek?
Optik veya manyetik olması ne demek ?
Bİlgisi olmayan birini kısaca bilgilendirir misiniz. ?
Tamami oyuncularin takip ettigi seyler hocam

sirayla:
- tusa bastiginizi veya tetiklendigini hisettiren argumanlardir. mavi swich click diye anirir, kirmizi tiklatmaya yakin bi his verir vs, bu sarilar membran gibi bos ve sessizdir, oyuncular haz etmeyecektir.
- bu mekanik klavyelerin alemeti farikasi olan switchlerin, arizalandiginda degistirilebilmesine hotswap diyoruz. sok tak mantigi.
- optik ileri seviye hassasiyet ve hizla tepki vermesi acisindan tercihimdir. son moda simdi manyetikler ise, tusa bastiginizda gidilen mesafenin tumune hakim olmanizi programlayabilmenizi saglayan tgeknoloji. 0.1mm hassaiyetle farkli ayar yapabilmenizi saglar vs... kizacaklar olacak ama oglum gibi bu isin delisi bircok kisi daha neleri dileyecek ve neler gorucez bakalim.

- kisaca paraniz varsa ve duz ofis kullanimi tarzi sık bir sessiz mekanik klavyem olsun ve razer lara bayiliyorum derseniz alin gecin.

ymengen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Yunus
Tamami oyuncularin takip ettigi seyler hocam

sirayla:
- tusa bastiginizi veya tetiklendigini hisettiren argumanlardir. mavi swich click diye anirir, kirmizi tiklatmaya yakin bi his verir vs, bu sarilar membran gibi bos ve sessizdir, oyuncular haz etmeyecektir.
- bu mekanik klavyelerin alemeti farikasi olan switchlerin, arizalandiginda degistirilebilmesine hotswap diyoruz. sok tak mantigi.
- optik ileri seviye hassasiyet ve hizla tepki vermesi acisindan tercihimdir. son moda simdi manyetikler ise, tusa bastiginizda gidilen mesafenin tumune hakim olmanizi programlayabilmenizi saglayan tgeknoloji. 0.1mm hassaiyetle farkli ayar yapabilmenizi saglar vs... kizacaklar olacak ama oglum gibi bu isin delisi bircok kisi daha neleri dileyecek ve neler gorucez bakalim.

- kisaca paraniz varsa ve duz ofis kullanimi tarzi sık bir sessiz mekanik klavyem olsun ve razer lara bayiliyorum derseniz alin gecin.
Teşekkür ederim hocam

Top Bottom