Neler Yeni

Razer Synapse Macro Sorunu

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
Merhabalar. Razer V2 Mini kullanıyorum. Alalı 1 ay oluyor. Aldığım zamanda macro tuşlarına macro atamıştım ama bu macro tuşları bildiğin mouse a yapıştı kaldı. Win+Alt+PrtScr (ekran alıntısı) kısayolunu uygulamıştım. Yeni bir profil oluşturup yeni macrolar atadığımda çakışıyorlar. Ne alakaysa klavyede her tuşa bastığımda ekran alıntısı alıyor.

Aşırı berbat bir sorun, anlatması gerçekten zor. Macro tuşlarının default hali benim atadığım kısayollar oldu. Uygulamayı silip tekrar yüklemek işe yaramıyor. Ben bu mouse'u nasıl ilk günkü ayarına geri getirebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Mouse u istediğim gibi kullanamıyorum, yeni profiller yeni makrolar atamak isterdim. Uygulamanın sorunu mu mouseta mı bir sorun var bilmiyorum. Sorun uygulamadaysa gerçekten Razer markasına yakışmayan bir uygulama olmuş bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örneğin profili tamamen resetlememe rağmen macro tuşuna bastığımda ekran alıntısı alıyor. Şaka gibi ya, yapıştı kaldı. Ekran alıntısı macrosunu macro yapım yerinden de sildim ama yok, düzelmiyor.

111.png

Son düzenleme:
Top Bottom