Neler Yeni

Yardım razer viper mini vs corsair harpoon rgb wireless

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,364
İsim
Olcay akbulut
Bütçe
260
corsair harpoon rgb wireless siparişi verdim ama sensörü kötü imiş sanırım rekabetçi oalrak sadece valorant oynuyorum, şuan kullandığım logitech m100 mouse hızlı çevirince donup kalıyor ve mouse dönmüyor, corsair harpoon rgb wireless da bu sorunu yaşar mıyım? yoksa iptal edip razer viper mini mi alayaım. kablosuz olması benim için büyük bir artı ancak kötü bir mouse ise kablosunu görmezde gelebilirim sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya hiç birini almayıp logitech g 305 alınır mı ikinci el?

Mirzalp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alp Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Araba, Teknoloji cihazları
Oyun için wireless kötü seçim olmuş yüksek bir bütcen yoksa logitech güzel maus ama kablolu almanızı öneririm

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș
corsair harpoon rgb wireless siparişi verdim ama sensörü kötü imiş sanırım rekabetçi oalrak sadece valorant oynuyorum, şuan kullandığım logitech m100 mouse hızlı çevirince donup kalıyor ve mouse dönmüyor, corsair harpoon rgb wireless da bu sorunu yaşar mıyım? yoksa iptal edip razer viper mini mi alayaım. kablosuz olması benim için büyük bir artı ancak kötü bir mouse ise kablosunu görmezde gelebilirim sanırım

Viper mini itopyada indirime giriyor surekli 199 TL'ye bence onu alin

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș
viper mini cidden çok küçük ve altı sürtüyor hiç rahat haraket etmiyor iade ettim
Bende var öyle bir sorunla karsilasmadim 19cm elim var orta parmaktan bileğe kadar. Nerdeyse elime tam oturuyor. Ama daha cok fingertip icin daha uygun ki bana göre sorun yok. Sizin eliniz 25 30 cm felan mi ?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Bende var öyle bir sorunla karsilasmadim 19cm elim var orta parmaktan bileğe kadar. Nerdeyse elime tam oturuyor. Ama daha cok fingertip icin daha uygun ki bana göre sorun yok. Sizin eliniz 25 30 cm felan mi ?
benimkide (claw)19cm v e öyle bi sorun var sensörün çevresindeki plastik nedeniyle sürtüyor çoğu kişide bunu belirtmişti

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
Bilmem bende böyle bir sorun olmadı bastırarak mı kullanıyorsunuz acaba
normal kullanıyorum 75tl lik maus yağ gibi kayarken bunun böyle sürtmesi çok giciğima gitti bende iade ettim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,364
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun için wireless kötü seçim olmuş yüksek bir bütcen yoksa logitech güzel maus ama kablolu almanızı öneririm
tepkime süresi 1ms ama, ms den çok sensörü nasıldır ona şüpheliyim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,815
İsim
göksel yurtcan
hocam bir şey olmaz en kötü iade edersiniz alın harpoon wireless

Eliniz küçükse viper mini iyi bir tercih olacaktır.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,815
İsim
göksel yurtcan
aynen hocam doğru dediniz baktım kötü falan iade ederim ikinci el logitech g305 bakarım
hocam şuan masada 4 tane mouse var 2 tanesi kablosuz dandik ofis mousesi biri logitech g300s biride rampage slash aralarındaki sensör farkı kağıt üstünde dağlar kadar ama hissiyatta değişen yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,723
Üyeler
150,926
Son üye
coon19
Top Bottom