Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer Viper Mini vs Corsair M55 RGB Pro.

Razer Viper Mini vs Corsair M55 RGB Pro ya da 400TL bütçeye başka öneriniz varsa diğeri seçiniz

• Razer Viper Mini

Oylar: 6 75.0%
  • Corsair M55 RGB Pro

Oylar: 2 25.0%
  • Diğer

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    8
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Zort man fart
Bütçe
400
Merhaba, biraz yardıma ihtiyacım var. Başlıktada yazdığım gibi Razer Viper Mini mi yoksa Corsair M55 RGB Pro oyuncu faresi mi daha iyidir, ve sebebi nedendir? Eğer 400TL bütçeyle bu ikisindende daha iyi bir oyuncu faresi biliyorsanız buraya yazmanız beni çok mutlu eder. (Eğer başka bir fare önerecekseniz bütçem 400TL fakat 5-10 lira dışına çıkılabilir) Şimdiden teşekkür ederim, iyi günler dilerim...

Tsuu

80+ Bronze
Merhaba, biraz yardıma ihtiyacım var. Başlıktada yazdığım gibi Razer Viper Mini mi yoksa Corsair M55 RGB Pro oyuncu faresi mi daha iyidir, ve sebebi nedendir? Eğer 400TL bütçeyle bu ikisindende daha iyi bir oyuncu faresi biliyorsanız buraya yazmanız beni çok mutlu eder. (Eğer başka bir fare önerecekseniz bütçem 400TL fakat 5-10 lira dışına çıkılabilir) Şimdiden teşekkür ederim, iyi günler dilerim...
hocam grip tarzınız nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Zort man fart
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam grip tarzınız nedir?
Ne olduğunu bilmiyorum ve şu anda da mouseum bozuk olduğu için testte edemiyorum fakat galiba Viper Mini alacağım. İkisinide profesyönel bi şekilde karşılaştıran bir web sitesini okuyup verdiğim karara göre Viper Mini çok daha iyi. Yardımınız için teşekkür ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Tsuu

Tsuu

80+ Bronze
Ne olduğunu bilmiyorum ve şu anda da mouseum bozuk olduğu için testte edemiyorum fakat galiba Viper Mini alacağım. İkisinide profesyönel bi şekilde karşılaştıran bir web sitesini okuyup verdiğim karara göre Viper Mini çok daha iyi. Yardımınız için teşekkür ederim.
hocam grip tarzına göre alın yoksa kullanamazsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

viper mini küçük bir mouse ona göre alın

Ekler

• Screenshot_20221118-190337_Chrome.jpg
    Screenshot_20221118-190337_Chrome.jpg
    165 KB · Hit: 39
Top Bottom