Neler Yeni

RDR 2 Online Hile Dolu !

The Semih

80+ Silver
Arkadaşlar ben 2020 den beri RDR2 oynuyorum, 3 sene evvel oyuncular çok mertçe savaşır birbirlerine fazla zarar vermez güzel RP yapılırdı, yaşınız ufaksa alınmayın oyunun kitlesi 20+ üzeriydi konuşuyorduk sesli. Fakat bu oyun Steam de 90 küsür liraya düştüğü zaman biz dedik oyunu bitircekler ve öyle oldu, bu hafta geri online döndüm her girdiğim sunucuda hile var ve böyle hile hayatımda görmedim, herşeyi spawn ediyor etrafına ölümsüzlük zaten herkesde var kafadan sıkıyorum ölmüyorlar, bütün Legendary hayvanları spawn ediyorlar etrafa, uçan at arabasıyla etrafda uçuyorlar, Teleport oluyorlar, Top makinesi spawn edip herkesi patlatıyorlar ve arkadaşlar bunlar 1 sunucuda değil bakın 1 haftadır oynuyorum ve 30 dan fazla hile gördüm. Kısacası RDR 2 nin B*ku çıkmış kendisi en sevdiğim oyundur. Online oynanmaz derecede şu anda.

Ziya Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Ziya Enes
Arkadaşlar ben 2020 den beri RDR2 oynuyorum, 3 sene evvel oyuncular çok mertçe savaşır birbirlerine fazla zarar vermez güzel RP yapılırdı, yaşınız ufaksa alınmayın oyunun kitlesi 20+ üzeriydi konuşuyorduk sesli. Fakat bu oyun Steam de 90 küsür liraya düştüğü zaman biz dedik oyunu bitircekler ve öyle oldu, bu hafta geri online döndüm her girdiğim sunucuda hile var ve böyle hile hayatımda görmedim, herşeyi spawn ediyor etrafına ölümsüzlük zaten herkesde var kafadan sıkıyorum ölmüyorlar, bütün Legendary hayvanları spawn ediyorlar etrafa, uçan at arabasıyla etrafda uçuyorlar, Teleport oluyorlar, Top makinesi spawn edip herkesi patlatıyorlar ve arkadaşlar bunlar 1 sunucuda değil bakın 1 haftadır oynuyorum ve 30 dan fazla hile gördüm. Kısacası RDR 2 nin B*ku çıkmış kendisi en sevdiğim oyundur. Online oynanmaz derecede şu anda.
çoktan öyleydi canları sıkıldığında size takıyolar ve size ışınlanıp sizi patlatıyolar siz severdan çıkana kadar

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
abdulkadir bayram
Allah hepsinin belasını versin.

Berkarda

80+ Silver
Allah hepsinin belasını versin.
maalesef insanların oyun deneyimini bozmak için böyle şeyler yapılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende hile kullandım tek oyunculuda

ama

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
abdulkadir bayram
maalesef insanların oyun deneyimini bozmak için böyle şeyler yapılıyor

bende hile kullandım tek oyunculuda

ama
gta 5 de aynısı. İlla Validelerine proje uygulamak gerekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,922
Üyeler
153,467
Son üye
LapsekiliHitman
Top Bottom