Neler Yeni

RDR 2 Türkçe Yama Kutucuk Sorunu?

Armi3067

80+ Bronze
Öncelikle iyi akşamlar dilerim forum, ne yaparsam yapayım, internette güncel olan son 4 aydan bugüne kadar ki olan videolarıda izledim, vc_redist'te güncelledim faydası yok, hiç bir yama kutucuk sorununu çözemedi var mı sorunu düzeltmesini bilen?
Mesaj otomatik birleştirildi:

v17'de kurdum olmadı, türkçe_yama_fix.exe attım oyun dosyalarının içerisinde olmadı. Nasıl düzelecek bu sorun aşırı tilt yani oynayamıyorum her yer kutu. Diyaloglar gta v gibi de değil ki anlayayım uzun soluklu diyaloglar, oyuna bağlanıp anlayıp oynamak istiyorum yok.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Öncelikle iyi akşamlar dilerim forum, ne yaparsam yapayım, internette güncel olan son 4 aydan bugüne kadar ki olan videolarıda izledim, vc_redist'te güncelledim faydası yok, hiç bir yama kutucuk sorununu çözemedi var mı sorunu düzeltmesini bilen?

v17'de kurdum olmadı, türkçe_yama_fix.exe attım oyun dosyalarının içerisinde olmadı. Nasıl düzelecek bu sorun aşırı tilt yani oynayamıyorum her yer kutu. Diyaloglar gta v gibi de değil ki anlayayım uzun soluklu diyaloglar, oyuna bağlanıp anlayıp oynamak istiyorum yok.
Normalde fix atınca düzelmesi gerek ben fix atınca düzelmişti bilemiyorum maalesef fixten başka bir çözümü varmıdır diye

Armi3067

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türkçe_yama_fix ile yapınca oyun türkçe bile olmuyor bu arada ingilizceden devam, sol yukarıda hazır oyunun açılması bekleniyor diyor açıyorum ingilizce bu font ekleme olayını elle yapsak veya nasıl yapılır bilen var mıdır? Türkçe harfleri artık font dosyası vs. bir şey var ise elle ekleyeyim sonra sadece türkçe yamayı kurayım vs.?

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Türkçe_yama_fix ile yapınca oyun türkçe bile olmuyor bu arada ingilizceden devam, sol yukarıda hazır oyunun açılması bekleniyor diyor açıyorum ingilizce bu font ekleme olayını elle yapsak veya nasıl yapılır bilen var mıdır? Türkçe harfleri artık font dosyası vs. bir şey var ise elle ekleyeyim sonra sadece türkçe yamayı kurayım vs.?
Ben aylar önce bunu yapmıştım galiba kutucuk sorunu vs yok.

Armi3067

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok sağolasın kaka yardımların için çözüme tam kavuşmadı ama belki farklı yama kullansam yine kutucuklu olacaktı videodakini yaptım olmadı, oyunu sildim kurdum yine yamaladım olmadı. AMD ekran kartı kullanıyorum ve oyun vulkan api'de çalışıyor default AFMF kullanmam içinde DX12 moduna geçmem gerekti dx12 yapınca oyunu kutucuk sorunu düzeldi. Kutucuk sorunu yaşayanlar Vulkan ile değil de DX12 ile çalıştırın belki düzelir bende bu şekilde düzeldi.

Kutular grafik ayarlarını değiştirdiğim için kapat aç yapınca geri geldi :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom