Neler Yeni

RDR2 güvenilir Türkçe yama var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Utku Dalkıran
Arkadaşlar bende bu oyunu aldım İngilizcem kötü İngilizce bilmeden bu oyunun tadı çıkar mı yoksa iade mi edeyim? Ulan Türkçe olmayan oyunları ülkeye sokmayacaksın gör bak nasıl Türkçe yama getiriyorlar!
RDR2 de çok iyi bir hikaye var anlamadan oynamak alınan zevki büyük ölçüde azaltır.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Mehmet Yılmaz
RDR2 de çok iyi bir hikaye var anlamadan oynamak alınan zevki büyük ölçüde azaltır.
Oynanışı zevkliyse benim için hikayenin bir önemi yok atlar geçerim zaten piyasada tonla film, dizi var onlar yeter hikaye olarak zaten yakında onunda filmi gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Utku Dalkıran
Oynanışı zevkliyse benim için hikayenin bir önemi yok atlar geçerim zaten piyasada tonla film, dizi var onlar yeter hikaye olarak zaten yakında onunda filmi gelir
Yani tercih meselesi ama oyun sadece hikayeden ibaret değil at sürmek bile zevk verir :D

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Arkadaşlar gamelog discord sayfasına gidin rdr 2 türkçe yama v16 yı bulun indirin. Elle çevrilmiş ve sorunsuz bir yamadır. Nasıl kullanılacağı da yamayı kurarken belirtilmiş. Ben bu yama ile bitirmiştim oyunu.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,934
İsim
Hacı
Özelden yazarsanız link paylaşabilirim.

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Bu oyunun hikayesi ve yan hikayeleri ciddi derecede güzel.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Oyunu aldım çok güzel grafikler olsun oynayış olsun ama bende düzgün bir çeviri bulamadığım için bırakıverdim malesef.

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Yamalar bu kadar sıkıntılı ise google çeviri ile oynanacak başka yapacak bir şey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunu aldım çok güzel grafikler olsun oynayış olsun ama bende düzgün bir çeviri bulamadığım için bırakıverdim malesef.
Yukarıda yazdım düzgün ve temiz yama önerisini

Yama ve linki:

Yamalar içerisinden yamayı bulup indirin. Şifresini almayı unutmayın. Yama listesindeki yamanın v16 olması gerekiyordu ama v15 yazıyor nedenini anlamadım.

Son düzenleme:

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ

Yukarıda yazdım düzgün ve temiz yama önerisini

Yama ve linki:

Yamalar içerisinden yamayı bulup indirin. Şifresini almayı unutmayın. Yama listesindeki yamanın v16 olması gerekiyordu ama v15 yazıyor nedenini anlamadım.
Teşekkürler

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Emir Asan
Arkadaşlar bende bu oyunu aldım İngilizcem kötü İngilizce bilmeden bu oyunun tadı çıkar mı yoksa iade mi edeyim? Ulan Türkçe olmayan oyunları ülkeye sokmayacaksın gör bak nasıl Türkçe yama getiriyorlar!

Güzel mi oyun İngilizce bilmeden gideri yok mu oynamak zor olur mu steam de Türkçe dil desteği var yazıyordu
Çıkar ama metinleri ve hikayeyi anlayarak bir başka çıkar.

Cihangir

80+ Gold
Rockstar dil yamalarına karşı önlem aldı diye biliyorum. Şu anda türkçe yama rockstar oyunlarına yok. Sitelerin büyük çoğunluğunda sadece virüs indirtiyor. Bende oynamadım daha o kadar ingilizcem olmadığı için. Araştırma yaptım biraz ama maalesef şirket yamaları piyasadan kaldırtmış hep.
gta 5 te sorunsuz kullanıyorum rdr 2 de bazı harfler kare oluyo pek sorun olmuyo kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,672
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom