Neler Yeni

Yardım rdr2 türkçe yama kurduğumda oyun açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Hakan aydın
altta yazdığım 2 videoyuda denedim ikisinide yaptıktan sonra oyun açılmıyor hata da vermiyor nasıl yama kurabilirim bunlardan başka karakter sorunu yada farklı bi sorunu olmayan rdr2 yaması önerebilir misiniz?

Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun açılmayınca epic games den dosyaları doğrulattım yine düzelmedi sonra kendim sildim attığım dosyaları ve tekrar doğrulama yaptım ondan sonra oyun normale döndü birde dosyaları oyunun içine atarken dosyaları değiştir gibi bişede gelmedi direk yapıştırdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunu komple sildim tekrar yükleniyor şuan , https://mega.nz/file/NdV1hILC#DbmhydRUYirRhQwv85YyCz0FsPlJ6iEiO7i6GxM6NyU
bu yamayıda denedim ama olmadı bunu arkadaşım dün yaptı onun bilgisayarında çalıştı ve o da epic den almış oyunu , yarın sabah tekrar bu yamayı deniyecem . birkaç yama daha deenedim ama ya çalışmadı yada oyun açılmadı , ingilizce oynayınca hiç sorun olmadan çalışıyor ama bu oyunu yarım anlayarak oynamak istemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Hakan aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyunu silip tekrar yükledim ve son attığım mega linkinden indirip kurdum ve hiç sorun olmadı çalışıyor şuan

Top Bottom