Neler Yeni

rdr2 vs cyberpunk 2077

hangisi daha iyi seçim

• rdr 2

• cyberpunk 2077

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

RB.01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Ranim Bakkour
evet biliyorum birbirinden çok farklı oyunlar ama birini satın almalıyım hangisi olmalı sizce
ben tutarı 200 ve üstüne alıp 130tl indirimi kullanacağım sıkıntı şurda ki benim sadece 70tl harcamam lazım ve o zaman 200tlye hangi oyunları alabilirim sizce ben witcher 3 15tlye alacağım bir de cyberpunk alırsam 125tl rdr2 ise 150tl 25tl farka değer mi bence cyberpunk 2077 daha kapsamlı sonuçta ileri düzey teknoloji ama ayrıntı yoksunu bir oyun rdr2 ise ayrıntı dolu bir oyun ama ileri teknoloji yok ve daha az kapsamlı bir oyun bir de 25tl daha fazla para o paraya witcher 3 artı bır 10tllik oyun satın alabilirim siz olsaydınız neler alırdınız ben far cry serisine hiç başlamadım far cry 3 alayım diyorum üstüne bir de yarış oyunu alabirim ama rdr2 olursa alamam

Ak'f

80+ Bronze
evet biliyorum birbirinden çok farklı oyunlar ama birini satın almalıyım hangisi olmalı sizce
ben tutarı 200 ve üstüne alıp 130tl indirimi kullanacağım sıkıntı şurda ki benim sadece 70tl harcamam lazım ve o zaman 200tlye hangi oyunları alabilirim sizce ben witcher 3 15tlye alacağım bir de cyberpunk alırsam 125tl rdr2 ise 150tl 25tl farka değer mi bence cyberpunk 2077 daha kapsamlı sonuçta ileri düzey teknoloji ama ayrıntı yoksunu bir oyun rdr2 ise ayrıntı dolu bir oyun ama ileri teknoloji yok ve daha az kapsamlı bir oyun bir de 25tl daha fazla para o paraya witcher 3 artı bır 10tllik oyun satın alabilirim siz olsaydınız neler alırdınız ben far cry serisine hiç başlamadım far cry 3 alayım diyorum üstüne bir de yarış oyunu alabirim ama rdr2 olursa alamam
RDR 2 al. Diğer seçeneklere göre daha memnun olursun

Tvfkng

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Tevfik
Ben olsam içerisinde rdr2 olan bi kombinasyon yapardım.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
İki oyunun da oynanışına filan bakın bence. Çünkü her oyun herkesi sarmıyor. Beni RDR 2 sarmıyor işte. Bütün Rockstar oyunları oynanıyor ama bu sürekli övülen oyun beni sarmıyor. Herkesin işte renk ve zevki olayın içine giriyor.
Oynanışlarına, atmosfere filan bakın ona göre tercih edin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,033
Üyeler
146,617
Son üye
GTX1050
Top Bottom