Neler Yeni

RDR3 Ne Zaman Çıkar? RDR2 Tarzı Tavsiye Oyun Önerisi

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,585
İsim
misfit
Şu oyun gerçekten oyun zevkimi mahvetti, başka oyun oynayamıyorum resmen. 4.'ye bitireceğim, %100'lemeye çalışıyorum şu an.
RDR3 olarak değil de RDR.. olarak bekliyorum ben, 2030'dan önce göremeyiz.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Hasan Doruk
Spo içerir
micahı öldürüyoz zaten oyunun sonunda

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Turuncu Keskin
Ulan spoiler yedim ama yine de oyunun atmosferi yüzünden oynamaya devam.

Dolar

80+ Bronze
-Ufak Spoiler İçerir-
Evet herşeyin sonu olduğu gibi rdr2 ninde sonu geldi arkadaşlar oyun mükemmeldi karakterini cok iyi yapmışlar kendimi karakter gibi hissedip oynadım oyun sonunda micah öldürebilseydik keşke şuan John layım bir kaç görev var johnla simdi rdr3 ne zaman çıkar hikâyesi nasıl olur rdr2 ile bağlantılı olurmu oyunu nasıl beklicez bilemiyorum çıkınca da fiyatlardan dolayı alabilecekmeyiz merak ediyorum bana rdr2 den sonra oynayabileceğim bir oyun önerir misiniz? unutturamasada...
Oyunun hikayesini daha bitirmemişsin

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,585
İsim
misfit
Hocam suan johnda bir günlük var o günlük Arthurun kiyle birleşik mi en baştaki yazılar onunmu
Journal'dan bahsediyorsan evet. Arthur ile John ayrılmadan önce Arthur çantasını John'a veriyordu, günlük de bu yüzden artık John'da. Belki 3. oyunda Jack'i oynarsak tekrar Arthur ve John'un çizim ve notlarını görebiliriz.

Cihangir

80+ Gold
-Ufak Spoiler İçerir-
Evet herşeyin sonu olduğu gibi rdr2 ninde sonu geldi arkadaşlar oyun mükemmeldi karakterini cok iyi yapmışlar kendimi karakter gibi hissedip oynadım oyun sonunda micah öldürebilseydik keşke şuan John layım bir kaç görev var johnla simdi rdr3 ne zaman çıkar hikâyesi nasıl olur rdr2 ile bağlantılı olurmu oyunu nasıl beklicez bilemiyorum çıkınca da fiyatlardan dolayı alabilecekmeyiz merak ediyorum bana rdr2 den sonra oynayabileceğim bir oyun önerir misiniz? unutturamasada...
rdr 1 oynayabilirsin bide red dead revolver var bide onu oyna eski ama ilk rdr

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
10 dakika önce oyunu bitirdim sonra gelip konunun ilk mesajını okudum. Böyle güzel bir oyunun konusunu geçirirken spoiler konusuna dikkat etmek lazım ya, gidip GTA: San Andreas'ın sonunu söylesen o kadar koymaz belki ama RDR2'yi hala oynamamış, oynayacak olanlar vardır.
Micah'ı öldürebilseydik dediğin için spoiler vermişsin gibi yazdım, yok öldü deyip tekrar spoiler vermek istemedim hikayeyi bitirince ölüyor zaten. Daha dikkatli olalım, spoiler yemiş olsam üzülürdüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,311
Üyeler
142,110
Son üye
Tharkun
Top Bottom