Neler Yeni

Yardım Realme GT 2 Isındığında kendini zorunlu olarak kısıtlıyor

Robloxexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halil Arslan
Merhaba, telefonum Realme GT 2 ve telefonu 120 Hz kullanıyorum. Yüksek grafik ve Hz ile oyun oynadığımdan doğal olarak çok ısınıyor ve 1. sıkıntım telefon aşırı ısındığında zorunlu olarak bir anda 60 Hz oluyor. 2. sıkıntım yine çok ısındığında mobil erişim noktası otomatik olarak 30 saniye sonra kapanacaktır diyor ve bunu iptal etme tuşu yok (bildirim olarak geliyor) aksine tıklarsanız 30 saniyeyi beklemeden kapatıyor. Ayarlara en az ciddi 5'ten fazla kontrol ettim (geliştirici seçenekleri dahil) ben kusacağım artık arkadaşlarımla oyun oynayamıyorum interneti ben açıyorum yani. Telefon 45 dereceyi geçtikten sonra kısıtlıyor kendini. Oyun oynarken çoğu zaman 44-45 derece arasında oynuyorum bi 60hz oluyor bi 120hz oluyor oyunumun tüm akıcılığını bozuyor.

henzory

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Can
Garantisi duruyorsa göndermeni tavsiye ederim bendede aynı telefon var ısınıyor ama hiç bu sorunlarla karşılaşmadim 48 derecelerde bile pubg gibi oyunları çok rahat oynuyorum

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,875
İsim
kadir
Yaklaşık 7 ay kullandım bu olayı çözemedim illet geldi sattım cihazı. Ondan önce Xiaomi 11T kullanıyordum böyle bir problem hiç yaşamadım. Şuan iPhone 12 kullanıyorum, 120 Hz güzel özellik fakat apple ayrı bir mevzu 😌

Top Bottom