Neler Yeni

Realtek hd audio kendi kendine güncellenip Realtek(R) Audio oluyor

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
Merhaba arkadaşlar win10 kullanıyorum önceden böle bir şey olmuyordu yeni sistem topladım anakartım b450 sh2 v2 realtek hd audio kullanmam gerekirken otomatik hd olanı kaldırıp

Realtek(r) Audio yapıyor ve oyunlarda ses kasması zor oluyor HD olanda çok daha kaliteli sesler duyabiliyorsunuz ama sürekli otomatik olarak​

Realtek(r) Audio kuruyor kaldırsam bile onu kuruyor HD olanı sitesinden indirip kurmaya çalıstığımda her yeniden başlattığımda gene aynı şekilde kurmaya çalışıyor nasıl HD auido kullanabilirim arkadaşlar.​

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
O sorun bende de vardı ama öyle aman aman bir fark göremedim veya kulaklıktan kulaklığa değiştiği için de olabilir emin değilim. Pek bir fark olmadığı için takmamıştım.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sorunu çözsem hd olanı daha kaliteli ses veriyor ama gidiyor sürücüyü kaldırıyorum r olanı belirli saniye sonra hd olanı kaldırıyor r olanı yüklüyor nedir bunun çözümü ya :(

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,478
İsim
Adem
bu sorunu çözsem hd olanı daha kaliteli ses veriyor ama gidiyor sürücüyü kaldırıyorum r olanı belirli saniye sonra hd olanı kaldırıyor r olanı yüklüyor nedir bunun çözümü ya :(
Otomatik driver güncellemesi kapanıyordur onu kapatırsanız çözüleceğini umuyorum.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Otomatik driver güncellemesi kapanıyordur onu kapatırsanız çözüleceğini umuyorum.
nasıl yapcağımı söylermisiniz acaba sesler kaliteli deyil bu realtekde hd olanı kurmaya çalısıyorum tekrar setup yapıp yeniden başlatıyor

Top Bottom