Neler Yeni

Red Dead Redemption 1 Türkçe Yama Ve Emülatör Oyun Rehberi

Albies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muharrem
Hocam o dediğiniz dosya kalkmış ne yapabiliriz başka.

Ekler

• unknown_2023.08.20-14.43.png
    unknown_2023.08.20-14.43.png
    125.9 KB · Hit: 48

Cihangir

80+ Gold
bende indirimlerde rdr 1 almıştım nsıl giricez

Slyrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Cenk
Daha önce "Red Dead Redemption 1 Oyununu bilgisayarda oynamak" isimli bir video paylaşmıştım. Şimdi de Red Dead Redemption 1 pc oyunu için Türkçe yama rehberi paylaşıyorum. Bu iki rehber sayesinde pc de bu oyunu Türkçe altyazılı bir şekilde oynayabileceksiniz.

Türkçe yama rehberim:

Oyunu pc de oynamak için gereken rehber:

hocam dosyaları indirirken bağlantı problemi yaşıyorum torrentten indirirken 100kb da indiriyor normal rardan indirirken 200kb

Slyrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Cenk
Daha önce "Red Dead Redemption 1 Oyununu bilgisayarda oynamak" isimli bir video paylaşmıştım. Şimdi de Red Dead Redemption 1 pc oyunu için Türkçe yama rehberi paylaşıyorum. Bu iki rehber sayesinde pc de bu oyunu Türkçe altyazılı bir şekilde oynayabileceksiniz.

Türkçe yama rehberim:

Hocam teşekkürler emeğinize sağlık bugün oyunu tam sizin anlattığınız şekilde kurdum biraz oynadım ama oyun klavye mouse de oynanacak gibi değil çünkü mouse de çok fazla takılmalar oluyor (fpsim 60 sabit düşmüyor) kontroller çok değişik bazı tuşlar çalışmıyor joystick de durum böyle mi bilmiyorum ama klavye mouse de böyle.

Murkof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Mert Soydan

Türkçe yama rehberim:

Ellerinize sağlık. Birazdan deneyeceğim🤩

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,774
Üyeler
152,326
Son üye
Flexable