Neler Yeni

Red Dead Redemption 2 Hangi Sürüm Alınmalı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Guard stronger
Öncelikle meraba arkadaşlar yardımınız lazım epic games yılbaşı indirimlerinde Red Dead Redemption 2 ve Ultimate Edition indirime girdi
Red Dead Redemption 2 ve online versiyon mu almak mantıklı yoksa Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition bu konuda yardımcı olursanız teşekürler şimdiden.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Öncelikle meraba arkadaşlar yardımınız lazım epic games yılbaşı indirimlerinde Red Dead Redemption 2 ve Ultimate Edition indirime girdi
Red Dead Redemption 2 ve online versiyon mu almak mantıklı yoksa Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition bu konuda yardımcı olursanız teşekürler şimdiden.
Rdr2 aldığın zaman zaten online içinde oluyor ekstra almana gerek yok

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Düz standart al, ultimate gereksiz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
peki hangisini almak mantıklı aralarında 100 TL var ama eğer bir farkı yoksa vermenin de bir manası yok
Hikayede biraz fark vardı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

1702577815939.png

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
hamza ersoy
tek farkı story'de unique kıyafetler ve atlar diye biliyorum da. gerek yok yani

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom