Neler Yeni

Red Dead Redemption 2 Türkçe yaması hakkında

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Merhabalar, RDR 2'yi uzun zamandan beri oynamak istiyordum Steam'e 200 TL'ye gelmişken almak istiyordum fakat almadan önce Türkçe yaması olup olmadığına baktım ve bütün yapılan yamalar genelde Google ceviriden yapılmış ve bu çevirileri anlamak zor çoğu devrik cümlelerden oluşuyor.

Merak ettiğim bir şey var bildiğiniz gerçekten cevirilmis ugrasilmis yama var mı? Ona göre oyunu alacağım. Eğer bütün çeviriler yapay zekadan ise oyunu almamayı tercih edeceğim çünkü ingilizcem yeterli seviyede değil.
oyunu ingilizce oyna tükçeyle uğraşma hem ingilizceni geliştirirsin çok karmaşık üst düzey bir ingilizce yok oyunda zaten net anlaşılıyor türkçe yamayla uğraşılmaz hem çalışmıyor ingilizce oynarken daha çok zevk aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan Gürhan
oyunu ingilizce oyna tükçeyle uğraşma hem ingilizceni geliştirirsin çok karmaşık üst düzey bir ingilizce yok oyunda zaten net anlaşılıyor türkçe yamayla uğraşılmaz hem çalışmıyor ingilizce oynarken daha çok zevk aldım
Söylediğini anladım fakat İngilizcem orta seviyede bile değil 😄 kendimi geliştirmem lazim
Artık oyunlarda Türkçe yama aramak istemiyorum anlamak istiyorum

odemirel0

80+ Bronze

Canx2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,Sistem Toplamaları,Konu Dışı, Sohbet
Twitter
xlilcan
Discord
Canx2#9431
ben bu yüzden oyunu oynamayı bıraktım bu oyun çeviri yamasıyla oynanmaz yazık ederim diye düşündüm. Birileri başlamıştı tekrar yamasına elbet çıkacak en kötü epic games bu oyunu bedavaya verecek o verdiğinde yeni yama illaki çıkacak. Sen gittin mi yerine siz gittiniz gibi şeyler söylüyor mesela oynamak istersen oyna ben çeviri bozuk olunca oyuna bağlanamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan Gürhan
ben bu yüzden oyunu oynamayı bıraktım bu oyun çeviri yamasıyla oynanmaz yazık ederim diye düşündüm. Birileri başlamıştı tekrar yamasına elbet çıkacak en kötü epic games bu oyunu bedavaya verecek o verdiğinde yeni yama illaki çıkacak. Sen gittin mi yerine siz gittiniz gibi şeyler söylüyor mesela oynamak istersen oyna ben çeviri bozuk olunca oyuna bağlanamıyorum
Eğer oyunu aldıktan sonra epic bedava yaparsa oturur ağlarım dostum

odemirel0

80+ Bronze

Canx2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Twitter
xlilcan
Discord
Canx2#9431
Eğer oyunu aldıktan sonra epic bedava yaparsa oturur ağlarım dostum
aile paylaşımı alsaydın keşke torrent sevmezsin belki ama aile paylaşımı diye bir şey var online oynamayacaksan 10 20tlye forumda bile satıyorlar. Ben cyberpunk'u 250 liraya almıştım pişman oldum oyun güzel de çok pahalıydı aile paylaşımıyla da oynanıyor

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
@XecAts attığım yamayı denemişti ona soralım iyimiydi ?

Canx2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Twitter
xlilcan
Discord
Canx2#9431

TamerKs

80+ Silver
Merhabalar, RDR 2'yi uzun zamandan beri oynamak istiyordum Steam'e 200 TL'ye gelmişken almak istiyordum fakat almadan önce Türkçe yaması olup olmadığına baktım ve bütün yapılan yamalar genelde Google ceviriden yapılmış ve bu çevirileri anlamak zor çoğu devrik cümlelerden oluşuyor.

Merak ettiğim bir şey var bildiğiniz gerçekten cevirilmis ugrasilmis yama var mı? Ona göre oyunu alacağım. Eğer bütün çeviriler yapay zekadan ise oyunu almamayı tercih edeceğim çünkü ingilizcem yeterli seviyede değil.
@mehmet_s den 9 TL ye alıp çeviri yamayı kullanabilirsin. Ben aldım ve çeviri yamayı kullanıyorum gayet anlaşılır bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,176
Üyeler
154,882
Son üye
VortexB
Top Bottom