Neler Yeni

Red Dead Redemption 2 Türkçe yaması hakkında

Komando41.

80+ Silver
ÖNCELİKLE CAPS LOCK U KAPA GÜZEL KARDEŞİM BAĞIRMAYA GEREK YOK !!!
Ve bence sen dikkatli oku hikayesi güzel değil diyon , ingilizcem yok diyon , neye göre hikayesi iyi değil diyorsun bana bunu bir anlat .
At sürme kısmında haklısın da oyunun açık dünyası iyi olduğu için büyük bir eksi değil .
Üstüne üstlük kovboy temalı bir oyun , ne sürelim gemi mi ? 😂
Son olarak sen bir şey yazmadan söyleyeyim ; düşüncelerine saygı duyuyorum fakat ingilizce bir oyunda , ingilizcen olmadan , hikayesine bir sebep göstermeden , kötü demek .... garibime gitti . At sürmede herkesin tarzı değil ama kovboy temalı bir oyun başka ne kullanalım ulaşım için attan başka ?
Benim de dikkatli okumamı gerektirececek bir şey yok , sen kendi yazdıklarını tekrar oku ne demek istediğimi anlayacaksın zaten .
hikayeisin başka kanynaklardan dinledim hepsini dostum pek hitap etmeye niyapısı var oyuna kötü demedim zaten seviyporum yazdığım şey (bana göre) hikayesi pek iyi değil at üsyünde biraz fazla oylanıyoruz oyuna lafım yok at kısmında demek istediğim şey beni pek sarmadı daha çoğunlukla tren gibi taşıtlarıda yada sandal gemi taşıtlarıda daha sık denemek isterdim dostum eğer bunu yanlış bir biçimde açıkladıysam kusura bakma
Mesaj otomatik birleştirildi:

puahahahhah. ingilizce bilmeden oynuyormuş hikaye iyi değilmiş. akşam akşam güldürdün. ingilizen yok hikayeye nasıl yorum yapabiliyorsun.At üstünde geçiyormuş nerede geçecekti ya? At üstünde gezerken başıma bir ton olay geldi.Bilmeden etmeden yorum yapmayın ya.Ayrıca at üstünde bir ton sohbet ediyorlar oralar hikayeyi destekliyor.
hikayeisin başka kanynaklardan dinledim hepsini dostum pek hitap etmeye niyapısı var oyuna kötü demedim zaten seviyorum yazdığım şey (bana göre) hikayesi pek iyi değil at üstünde biraz fazla oylanıyoruz oyuna lafım yok at kısmında demek istediğim şey beni pek sarmadı daha çoğunlukla tren gibi taşıtlarıda yada sandal aşıtlarıda daha sık denemek isterdim dostum eğer bunu yanlış bir biçimde açıkladıysam kusura bakma

Son düzenleme:

odemirel0

80+ Bronze
Top Bottom