Neler Yeni

Yardım Red Switch Mekanik Klavye Önerisi

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Açık
Bütçe
3000
Arkadaşlar klavyemdeki A harfi basmamaya başladığı için yeni bir mekanik klavye almak istiyorum. Ses tekerleği olan bir mekanik klavye istiyorum. F/P bir ürün arıyorum. Kullanıp memnun olan varsa önerilere açığım. Fiyat 2-3k arası verebilirim

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Furkan Demir
Asus Rog Strix Scope RX

Kullanıyorum çok iyi

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
XXXX
Arkadaşlar klavyemdeki A harfi basmamaya başladığı için yeni bir mekanik klavye almak istiyorum. Ses tekerleği olan bir mekanik klavye istiyorum. F/P bir ürün arıyorum. Kullanıp memnun olan varsa önerilere açığım. Fiyat 2-3k arası verebilirim

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Açık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunda da ses tekerleği yok. Önerin için teşekkür ederim

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
ibrahim ahıskalı
darmoshark top75

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,304
İsim
Mehmet Aslan

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Açık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,304
İsim
Mehmet Aslan
numpad tuşları vazgeçilmezim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

hoş duruyor ama incelemem lazım. Bildiğim bir marka değil gibi.
aynı şekilde numpad ve bilek desteği benimde kırmızı çizgim hocam :D Siyah renginde boşluk tuşunda yay sesi var diyen görmüştüm bir kaç tane. Bu yeni sürüm sanırım umarım sorunsuzdur. Puanı o kadar düşük durmuyor.

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Açık
napıcaksınki ses tekerliğini cokda onemli bişey değil bana gore
Onu kullanınca anlıyorsun :) Bende ilk gördüğümde ya en fazla ne olabilir ki derdim alıştığında vazgeçilmez oluyor.

aynı şekilde numpad ve bilek desteği benimde kırmızı çizgim hocam :D Siyah renginde boşluk tuşunda yay sesi var diyen görmüştüm bir kaç tane. Bu yeni sürüm sanırım umarım sorunsuzdur. Puanı o kadar düşük durmuyor.
philips spk8614 kullandım 4 yıl falan çok memnundum. Tuş bozulunca değiştirmek zorunda kalıyorum. İstediğim her şey var aslında. Satılsaydı tekrar alabilirdim. Tek kötü yanı blue switch olması.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,304
İsim
Mehmet Aslan
Onu kullanınca anlıyorsun :) Bende ilk gördüğümde ya en fazla ne olabilir ki derdim alıştığında vazgeçilmez oluyor.

philips spk8614 kullandım 4 yıl falan çok memnundum. Tuş bozulunca değiştirmek zorunda kalıyorum. İstediğim her şey var aslında. Satılsaydı tekrar alabilirdim. Tek kötü yanı blue switch olması.
hocam kullandığınız philips modelinin klonu diye biliyorum zaten çoğu kişi öyle yazmış forumlarda farklı marka basmışlar üstüne diye.

altec modelinin blue versiyonuda varmış https://www.n11.com/urun/altec-lans...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Açık
hocam kullandığınız philips modelinin klonu diye biliyorum zaten çoğu kişi öyle yazmış forumlarda farklı marka basmışlar üstüne diye.

altec modelinin blue versiyonuda varmış https://www.n11.com/urun/altec-lans...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
Hocam şurdan almıştım. Klon falan bilmiyorum da gayet memnundum

Blue swich bir süre sonra çekilmez hale geliyor. Ben yazılımcıyım, zamanla baş ağrıtıyor.

Top Bottom